پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

پرسش و پاسخ های متداول جهت مشاهده نمونه کار بیشتر به آرشیو نمونه کارهای ما مراجعه نمایید.
 • 01 چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

  سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ..... شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.

  بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.
  شرکت اطلس وب از ابتدای این تصمیم بزرگ و سرنوشت ساز در کنار شما خواهد بود. بعد از خواندن این 20 سوال از همین لینک کار خود را آغاز نمایید.

 • 02 چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

  ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود.
  این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.
  به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت و تمام این صحبتها از صفحه نمونه کارهای شرکت اطلس وب قابل مشاهده میباشد.

 • 03 چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت میباشد؟

  این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
  در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از:

  • 1 – بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید
  • 2 – گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید
  • 3 – وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر
  • 4 – آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد
  • 5 – تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما
  • 6 – نوع وب سایت درخواست شده .( برای اطلاعات بیشتر به مورد شماره 10 بروید)
  • 7 - .....

 • 04 چه میزان داشتن یک وب سایت میتواند در کسب کار من تاثیر داشته باشد؟

  امروزه حتما برای خود شما هم پیش آمده است که در یک کارتی که توسط شخصی به شما داده میشود یا تبلیغی که در تلویزیون یا روزنامه میشوند به دنبال آدرس وب سایت میگردید که چنانچه اطلاعات بیشتر بخواهید را از آن وب سایت دنبال نمایید. در بسیاری از این تبلیغات فقط آدرس وب سایت داده شده است که همه معنای تبلیغ را به مخاطب منتقل مینماید.

  در مثال دیگر خیلی از فعالیتها امروزه فقط میتواند از طریق وب و به صورت آنلاین انجام بپذیرد. شما میتوانید از این به بعد به جای اینکه ایمیل کمپانی هایی مانند Yahoo یا Google را به مخاطبان خود بدهید خیلی راحت ایمیل خودتان را داشته باشید تا افراد شما وبسایتتان را بهتر بشناسند مانند info@mysite.com

  بنابراین تمام دلایلی که در بالا ملاحظه فرمودید میتواند مهمترین دلایل تاثیر یک وب سایت ایده آل برای شما و کسب و کارتان باشد. میتوانید پس از مطالعه این بیست سوال شانس خود را برای انتخاب داشتن یک وب سایت امتحان نمایید و پیش فاکتور را از ما دریافت نمایید

 • 05 در شرکت اطلس وب از چه تکنولوژیهایی برای طراحی پروژه ها استفاده میشود؟

  سعی نمودیم که از بهترین و بروز ترین تکنولوژیها برای طراحی وب سایت شما بهره ببریم. شرکت طراحی اطلس وب نیروهای متخصص زیادی در حوزه فعالیت های زیر در اختیار دارد که عبارتند از:

  • 1 – استفاده از زبان HTML5
  • 2 – استفاده از زبان CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
  • 3 – استفاده از زبان PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک
  • 4 – استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
  • 5 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Fireworks, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار
  • 6 – استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری و .....

 • 06 چه تعداد افراد در حال فعالیت در شرکت اطلس وب میباشد؟

  در حال حاضر به دلیل تعدد پروژه ها نیروهای کاری به دو دسته تقسیم میشوند که بخشی از آنها در محل شرکت و بخشی دیگر در مکانی دیگر در حال طراحی وب سایتهای مشتریان خوب و وفادار ما هستند.
  این ادعا را میتوانید با دیدن صفحه مشتریان ما و تعدد پروژه ها مشاهده بفرمایید. امید این است که شما رو هم در مجموعه شرکت اطلس وب داشته باشیم. پس از مطالعه این بیست سوال از همین لینک پیش فاکتور خود را دریافت نمایید.

 • 07 تعداد طراحی پروژه در هر هفته چند عدد میباشد؟

  جواب سوال میتواند متغیر باشد ولی به طور معمول میتوانیم بگوییم 7 تا 10 پروژه وارد شرکت اطلس وب میگردد.
  لیست کامل مشتریان ما از این صفحه قابل روییت میباشد.

 • 08 آیا چنانچه در حال حاضر وب سایت داشته باشم میتوانم در مورد وب سایت جدیدتر با تکنولوژی بالاتر از منتخصصان شرکت مشاوره بگیرم؟

  بله 100%. به یاد داشه باشید که وب سایت هم مانند خیلی از کارهای دیگر ما در زندگی باید تجدید گردد و به روز گردد. خیلی از مشتریان جدید ما که شرکت برای آنها هیچگونه وب سایتی را طراحی ننموده است این درخواست را دارند که دوست دارند وب سایت آنها در موتور جستجوی مخصوصا Google رتبه خیلی خوبی داشته باشد. ولی با توضیحات منطقی مشاوران شرکت متوجه میشنود که این امر اصلا امکان پذیر نمیباشد چرا که صرفا هدر رفتن هزینه آنها خواهد بود. وب در حال پیشرفت میباشد و شما هم برای عقب نماندن از رقبای خود باید تمام حواستان به وب سایتتان باشد. لذا هم اکنون چنانچه بیست سوال رو مطالعه فرمودید میتوانید در جهت گرفتن مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 • 09 آیا شرکت شما در محدوده طرح ترافیک یا محدوده زوج و فرد قرار دارد؟

  حتی در انتخاب نمودن محل شرکت حواسمان به شما بوده است. محل شرکت اطلس وب در غرب تهران بوده و از اتوبانهای حکیم و همت دسترسی خوبی دارد و هیچ گونه محدودیت ترافیکی وجود ندارد. آدرس شرکت در پایین تمامی صفحات وجود دارد. دیدن آدرس محل شرکت

 • 10 چند نوع وب سایت در دنیا وجود دارد و وب سایت من میتواند جزء کدام دسته قرار بگیرد؟

  به صور کلی دو دسته وب سایت در دنیا وجود دارد که عبارتند از :

  1 _ وب سایتهای استاتیک

  در این وب سایتها کاربران تنها میتوانند محتویات داخل وب سایت را ببینند و به اصطلاح گونه ای دیگر از بروشور ولی ورژن اینترنتی آن میباشد. بسیاری از شرکتها که معمولا محصولاتشان دائما در حال تغییر نمیباشد یا بروز شدن وب سایت چندان برایشان چندان مهم نمیباشد معمولا این نوع از وب سایتها را سفارش میدهند. البته بعضی از قسمتهای وب سایت البته با پرداخت هزینه جداگانه و کمک شرکت قابل بروز رسانی میباشد. چنانچه میخواهید فقط در فضای اینترنت باشید تا مشتریان بهتر شما را بشناسند میتوانید چنین وب سایتهایی را سفارش دهید. البته نباید توقع داشت با داشتن چند صفحه وب سایت در فضای اینترنت بخواهیم رتبه خیلی خوبی در موتورهای جستجو داشته باشیم و بازدید چنین وب سایتهایی بالا باشد.

  2 _ وب سایتهای داینامیک

  در نقطه مقابل سایتهای استاتیک وب سایتهای داینامیک توسط خود صاحب وب سایت قابل بروز رسانی میباشد. این بروز رسانی میتواند شامل اضافه نمودن صفحه – دیدن سفارشات و افزودن محصولات و صدها امکانات دیگر که خود شما میتوانید آن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه در چنین وب سایتهایی بعد از زمان طراحی وب سایتتان تنها برای رفع مشکلات احتمالی و سفارش بخشهای دیگر با شرکت در تماس خواهید بود چراکه خودتان میتوانید تمامی کارها را به صورت آنلاین و تنها با داشتن اینترنت در هر نقطه ای از جهان با ورود به بخش اصطلاحا کنترل پنل یا حساب مدیریت مشاهده و تغییر بدهید.
  رتبه بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات بسیار زیاد در فضای شبکه جهانی اینترنت میتواند از مهمترین مزیت چنین وب سایتهایی باشد.
  چنانچه این بیست سوال را مطالعه فرمودید میتوانید نسبت به سفارش نوع وب سایت مطابق با خواسته هایتان یا گرفتن مشاوره تلفنی یا حضوری اقدام بفرمایید. همکاران ما در شرکت اطلس وب منتظر شما هستند.

 • 11 آیا انتخاب نوع وب سایت و انتخاب بخشهای وب سایت و ارسال پیش فاکتور وب سایت من به صورت آنلاین در این سایت وجود دارد؟

  یکی از بخشهایی که سعی نمودیم شما به عنوان مشتری شرکت احساس کنید که حتی بدون مشاوره تلفنی یا حضوری اقدام به سفارش وب سایتتان نمایید قسمت سفارش آنلاین میباشد. در این قسمت فقط میتوانید ساختار و سرویسهایی که تمایل دارید در وب سایتتان داشته باشید رو به ما معرفی نمایید و هیچگونه پرداختی انجام نخواهد شد. در نهایت سعی میکنیم پیش نمایش سایتی را به شما نشان دهیم که در ذهن شما میباشد. طبیعتا برای ثبت سفارش و یا هر گونه مشاوره یا همکاران ما خدمت شما خواهند رسید یا شما به محل شرکت تشریف خواهید آورد. حتی چنانچه نمی خواهید وب سایتی رو داشته باشید لذت این قسمت را از دست ندهید. امید است روزی همین قسمت آغاز فعالیت شما در فضای بین المللی اینترنت و گسترش و شناساندن شما گردد. شروع کنید

 • 12 آیا در زمان سفارش آنلاین امکان تماس با مشاوران شرکت وجود دارد؟

  بله حتما. چنانچه در سوال قبلی گفته شد شما میتوانید در تمامی مراحل و همچنین در ساعات اداری با همکاران ما در شرکت مکالمه تلفنی داشته باشید.

 • 13 بعد از طراحی وب سایت من توسط شرکت اطلس وب آیا امکان بهتر شدن رتبه در موتور جستجوی گوگل برای افزایش بازدید کنندگان وجود دارد؟

  همانگونه که داشتن یک مغازه خوب در بهترین جا دلیل بر موفق بودن آن کسب و کار نمیباشد, تنها داشتن یک وب سایت حتی با قابلتهای بسیار بالا و کاربر پسند هم نمیتواند همه مسایل باشد. لذا در زمان طراحی نهایت سعی مان را داریم تا وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل بهترین رتبه را داشته باشد.

  وعده افزایش رتبه بسیار عالی در تمام شرایط کاملا اساس بی پایه ای دارد لذا برای انجام عملیاتهای تخصصی بعد از مشاوره و راهنمایی دقیق شما و برآوردهای هزینه این قسمت, قراردادی جداگانه البته با تضمین لازم از طرف ما بین شرکت اطلس وب و شما منعقد خواهد شد.

 • 14 مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

  جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

 • 15 آیا زمانی که پروژه من تمام شود در آینده امکان پشتیبانی توسط شرکت شما وجود خواهد داشت؟

  از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد.

 • 16 طراحی وب سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

  به طور کلی هر شرکتی در زمان تاسیسش دستورالعملهایی را برای خودش تدوین و اجرا میکند و طبیعتا نقطه ضعفهایی هم میتواند وجود داشته باشد ولی مدیریت شرکت و تمامی گروه طراحی که نمومه کارهایشان در این صفحه موجود میباشد این ادعا را دارند که بهترین کار را عرضه نمایند تا مشتریان دغدغه وب سایت طراحی شده شان را نداشته باشند. همواره در تمامی مراحل مخصوصا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما خواهیم بود.

 • 17 آیا این امکان وجود دارد که طراح سایتم را از بین طراحان شرکت خودم انتخاب کنم و چگونه میتوانم چنین کاری را انجام بدهم؟

  با توجه به تعدد بسیار زیاد نمونه کارهای طراحی شده توسط شرکت این احتمال وجود دارد که نمونه ای از وب سایت شما در صفحه مشتریان ما وجود داشته باشد. در این قسمت چنانچه از نمونه کاری احساس رضایت کردید در زمان عقد قرارداد میتوانید به این نکته اشاره نمایید تا طراح آن پروژه, پروژه شما را البته با طرح و ایده کاملا متفاوت و بهتر از گذشته پیاده سازی نماید. بعضی از افراد دارای چندین نمونه کار در شرکت میباشند که میتواند ملاک انتخاب شما نیز باشد.

 • 18 آیا طراحان شرکت شما از بهترین تکنیکها و روش های طراحی روز دنیا آگاهی دارند و چگونه این معلومات را کسب مینمایند؟

  به گفته مشتریانمان, این نکته رمز موفقیت ما میباشد. حتما همکاران ما حتی در مرحله بالاتر خود مدیریت شرکت اطلس وب باید از آخرین و بروزترین دانش وب و طراحی وب بهره مند باشند.
  مدیریت شرکت اطلس وب آقای ببریان , چندین سال تجربه تدریس طراحی وب سایت در دانشگاه های معتبر کشور و موسسات آموزشی را در کارنامه خود دارد که این تجربه را با بحث فنی و عملیاتی ترکیب نموده و برای ارتقاء دانش گروه فنی در شرکت از آن استفاده مینماید.

 • 19 بعد از طراحی وب سایت میتوانم برای موفق شدن وب سایتم از مشاوران شرکت شما بهره مند بشوم؟

  مطمئنا چنین اتفاقی خواهد افتاد چراکه ما اعتقاد داریم موفقیت شما دقیقا موفقیت ما را به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در همه لحظات به لحاظ فنی و دادن مشاوره فنی و تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

 • 20 از کجا میتوانم یک وب سایت عالی متناسب با موضوع مورد علاقه ام داشته باشم؟

  کارشناسان و طراحان شرکت با بهترین کیفیت بخش سفارش و صدور پیش فاکتور را به صورت آنلاین برای شما مشتری گرامی طراحی نموده اند. تنها کافی است که از طریق لینکی که در آخر همین قسمت قرار داده شده است نسبت به ثبت یک سفارش آنلاین اقدام نمایید. برای انجام این مرحله احتیاج به پرداختی نمیباشد بلکه ما از ذهنیت شما راجع به وب سایت مورد علاقه تان اطلاع پیدا خواهیم نمود. همین حالا شروع کنید