پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

نحوه کار شرکت اطلس وب آشنایی بیشتر با نحوه کار شرکت اطلس وب و مراحل انجام پروژه
 • 1. صدور پیش فاکتور

  یکی از جالب ترین و متفاوت ترین بخشها در سایت شرکت اطلس وب, صفحه پیش فاکتور میباشد. در این صفحه دقیقا میتوانید تعیین نمایید که وب سایت شما چه بخش هایی را میتواند داشته باشد. فرصت را از دست ندهید و شروع کنید ...

 • 2. ایده پردازی

  به محض آشنا شدن شما با اطلس وب و بستن قرارداد یک گروه حرفه ای و متخصص برای شما ایده پردازی مینمایند. با انجام جلسات و مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان طرح و برنامه ریزی مینمایند. به یاد داشته باشیم طراحی یک وب سایت ایده آل طرح و برنامه میخواهد که حتی اگر شما برای آن هیچ طرحی نداشته باشید ما در مجموعه شرکت این کار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهیم.

 • 3. انجام جلسات و گفتگو

  در مرحله بعد با توجه به طرحی و برنامه ای که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم مشخص گردید, با انجام جلسات مختلف درون شرکت و تجزیه و تحلیل و آنالیز طرح شما بهترین فاز کاری را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را طراحی نماید پیاده سازی خواهیم نمود. این بخش از خود فازهای طراحی تا پشتیبانی وب سایت و بهینه سازی آن در موتورهای جستجو را پوشش خواهد داد.

 • 6. همکاری و توسعه وب سایت

  روند رو به رشد و پیشرفت وب سایت واقعا زمانی تحقق پیدا مینماید که این همکاری بین اطلس وب و شما مشتری گرامی ادامه داشته باشد. لذا سیاست ما بر آن است که در تمام لحظات در کنار شما هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح باشیم.

 • 5. تحویل وب سایت

  در نهایت زمانی همه مراحل قبلی خودش را نشان میدهد که شما وب سایت خود را با آدرسی که قبلا ثبت نموده اید توسط اینترنت ببینید. مطمئن باشید حتی در این مرحله اگر مشکلی وجود داشته باشد یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال خواهد شد.

 • 4. شروع طراحی

  مهمترین بخش که مشتریان هم دلواپس آن هستند بخش شروع و ادامه طراحی میباشد. شما این نگرانی را نداشته باشید چرا که در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید به محل شرکت دعوت خواهید شد تا شخصا مراحل طراحی وب سایت خود را ببینید و نظر شخصی خود را اعلام نمایید. سعی بر آن داریم تا نهایت رضایت شما را جلب نماییم.

صدور پیش فاکتور

یکی از جالب ترین و متفاوت ترین بخشها در سایت شرکت اطلس وب, صفحه پیش فاکتور میباشد. در این صفحه دقیقا میتوانید تعیین نمایید که وب سایت شما چه بخش هایی را میتواند داشته باشد. فرصت را از دست ندهید و شروع کنید ...

 • سرعت بالا

  تمامی وب سایت های طراحی شده در شرکت طراحی وب سایت اطلس وب کاملا اختصاصی میباشند و طبیعتا زمان منحصر به فرد خود را برای طراحی نیاز خواهد داشت. ولی تا جایی که در توان داشته باشیم طراحی سایت شما را سریعتر انجام خواهیم داد.

 • دقت بالا

  با نهایت دقت طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما را انجام میدهیم. این ادعا را داریم که تا پایان پروژه وب سایت شما چندین و چند بار توسط گروه های مختلف وب سایت شما مورد بررسی قرار میگیرد. ما حتما هوای نمونه کار و مشتری خود را خواهیم داشت.

 • کیفیت بالا

  شرکت اطلس وب با افتخار نمونه کارهای خود را که با بالاترین کیفیت و استاندارد طراحی شده است را به همه مشتریان دیگر خود معرفی مینماید. این کیفیت واقعا اتفاقی نیست بلکه از حساسیت ما بر روی تمامی پروژه های و سفارش های گرفته شده نشعت میگیرد.

درباره اطلس وب

اطلس وب فعالیت خود را در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک و فروش هاست آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا اطلس وب بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین انیمیشن های تحت وب فعالیت خود را ادامه بدهد.

در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند.

در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

نظر مشتریان عزیز و محترم اطلس وب

شرکت طراحی وب سایت اطلس وب به نظر واقعی مشتریان خود می بالد و این افتخار را دارد تا مشتریان هر آنچه را که گفته اند در وب سایت خود منتشر نموده است.

مطمئن باشید بعد از احترام به مشتری و جلب رضایت آنها از وب سایت طراحی شده برایشان, نمونه کارها و پروژه های طراحی شده هم برای این مجموعه بسیار مهم میباشد ...

به نظر من شرکت طراحی وب سایت اطلس وب به خوبی میتوانند نیازهای مشتری خود را شناسایی نموده و وب سایت شایسته را برای او طراحی نماید. از این بابت از طراحان اطلس وب کمال تشکر را دارم

نمایشگاه و فروشگاه حیوانات animalforosh.dariush.pro

همیشه دلم می خواست علاقه خود را به دنیای کامپیوتر چه سخت افزار چه نرم افزار به طریق مفیدی نشان دهم و راهی بهتر از داشتن یک سایت در این فضای مجازی نیافتم و در این مسیر استفاده از تجربیات و اطلاعات ارزشمند یک شرکت طراحی وبسایت مطمئن ترین پشتیبان می باشد . از شرکت طراحی وب سایت اطلس وب کمال تشکر را دارم

اخبار بازی و کنسول ها pcgamingz.gowebsite.ir

یکی از ویژگی های بارز یک تیم طراحی, توانایی در تحقق بخشیدن به ایده های مشتری میباشد که به نظر بنده گروه اطلس وب از این نظر یکی از بهترین ها است. از همکاری و همفکری طراحان اطلس وب کمال تشکر را دارم.

دایرکتوری پزشکان و مطب ها pezeshk1.gowebsite.ir

به نظر من مهمترین نکته برای داشتن یک وب سایت خوب و پربازدید، گرافیک خوب سایت است. گرافیک خوب یعنی در آن هم رعایت سادگی شده باشد، هم رنگ بندی درستی داشته باشد، و هم در عین حال نیازهای کاربر را پاسخ بدهد، که هر سه مورد را در طراحی های شرکت اطلس وب می بینم.

نمایش کاردستی www.sakhtani.ir

مدت های زیادی بود که به دنبال شرکت های طراحی سایت برای پیاده سازی ایده طراحی سایت خودم بودم تا اینکه با شرکت اطلس وب آشنا شدم. این شرکت واقعا توانست تمامی ایده های طراحی سایت من رو پیاده سازی نماید. از اعضای این تیم تشکر ویژه دارم

مجله ماشین carmag.dariush.pro