پیشنهاد ویژه: داشتن وب سایت فروشگاهی، کاملا اختصاصی تنها با 100 هزار تومان. (جزئیات بیشتر )

داشتن بهترین سایت فروشگاهی در کمترین زمان تنها با 100 هزار تومان

مشاهده اطلاعات بیشتر
طراحی وب سایت سازمانی نسخه چاپی

همیشه زمانی که بحث طراحی سایت سازمانی میشود ممکن است ذهن خواننده به سمت شرکت های دولتی و یا نیمه دولتی کشیده شود در صورتی که این میتواند در ابتدا ذهنیت درستی نباشد. اگر به صورتی دیگر به طراحی سایت سازمانی نگاه کنیم هر سایتی برای هر فردی که دارای شرکت و کارمندانی میباشد هم میتواند در حوزه طراحی سایت سازمانی نیز دسته بندی شود. در حقیقت طراحی سایت سازمانی را میتوان به طراحی سایت شرکتی نیز شناخت. حتی فردی که صاحب فروشگاهی میباشد و دوست دارد طراحی سایت فروشگاهی را داشته باشد هم میتواند در حوزه طراحی سایت سازمانی آن را شناخت و دسته بندی نمود.

معمولا طراحان و برنامه نویسان ما در شرکت طراحی سایت اطلس وب در ابتدا پروژه طراحی سایت سازمانی شما را کاملا تجزیه و تحلیل مینمایند تا تمامی روابط پنهان و غیر پنهان را در زمان طراحی سایت و حتی قبل از شروع پروژه برای شما مشخص نمایند. حتی برای رسیدن به این هدف لازم است جلساتی را با شما عزیزان برگزار نمایند تا بتوانند یک شروع قدرتمندی را در طراحی وب سایت برای شما داشته باشند.

معمولا در طراحی سایت سازمانی یکی از مهمترین نکات طراحی, صفحه اصلی سایت است که آیا قرار است در ابتدا جستجویی برای کاربران در نظر گرفته شود و یا اینکه قرار است با سخن مدیر عامل و ویدئویی صفحه اصلی آغاز شود. البته تعیین نمودن رنگ مخصوصا اگر رنگ سازمانی وجود داشته باشد میتواند طراحان ما را در این زمینه بسیار کمک نمایند تا بتوانند طرحی بدون نقص چه به لحاظ چیدمان صفحه اصلی و چه به لحاظ استفاده از طیف های رنگی را داشته باشند.

همیشه مشتریان ما زمانی که بخواهند طراحی سایت سازمانی برای آنها انجام شوند, وب سایت های همکاران یا به نوعی رقیبان خود را نیز به ما معرفی می نمایند که از نقطه نظر کارشناسان شرکت اطلس وب در این زمینه آگاهی پیدا نمایند. این مورد میتواند بسیار ما را در متوجه نمودن ذهنیت مشتریان کمک نماید.

برای اینکه بیشتر با سبک طراحی سایت سازمانی شرکت اطلس وب آشنا شوید, پیشنهاد میکنیم این نمونه کارها البته در زمینه طراحی سایت شرکتی را مشاهده نمایید تا در همین لحظه بتوانیم ایده هایی برای طراحی سایت برای شما داشته باشیم:

و نمونه کارهای بسیار دیگری که از بخش آرشیو نمونه کارهای طراحی سایت میتوانید به تمامی آنها دسترسی داشته باشید.

یکی از بارزترین تفاوت های طراحی سایت سازمانی با روش های دیگر طراحی سایت, متعلقات و ملزومات وابسته به این نوع طراحی وب میباشد. به عنوان مثال ممکن است سازمانی که تصمیم دارد تا طراحی سایت سازمانی برای آن انجام شود در حال حاضر خودش از نرم افزار حسابداری و یا سی آر آم (CRM) جداگانه استفاده مینماید و تمایل هم دارد که تمام این نرم افزارها با وب سایتی که توسط شرکت طراحی سایت اطلس وب قرار است برای آنها انجام شود سازگاری و یکپارچه باشد. مطمئن باشید که تمام این خواسته ها را به راحتی می توانیم برای شما پیاده سازی نماییم و حتی پشنهادها و راه حل های بسیار خوبی هم برای شما در این بخش ها داریم که حتما در جلسات حضوری که در شرکت اطلس وب در خدمت شما خواهیم بود به تمامی این سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

 

پشتیبانی رایگان و کاملا نامحدود در تمامی سال ها یکی دیگر از سرویس ها و خدمات پس از طراحی در شرکت اطلس وب میباشد. بله درست شنیده اید "کاملا رایگان و نامحدود در تمامی سال ها". حتی اگر سازمان بزرگی باشید و خودتان را برای دادن کلی پول تنها برای پشتیبانی آماده کرده باشید, این مژده را به شما خواهیم داد که ریالی را برای این کار پرداخت نخواهید نمود.  برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید هم اکنون به صورت تلفنی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اما در این لحظه قصد داریم تا برخی از امکاناتی که در طراحی سایت سازمانی میتواند وجود داشته باشد را به شما عرض نماییم:

امکان ارسال ایمیل و اس ام اس در داخل وب سایت به صورت آنلاین

  • استفاده از امکانات خبرنامه
  • امکان ارتباط تمامی بخش های استفاده کننده از وب سایت و با قابلیت دادن حق دسترسی (Permission)
  • امکان نمایش پیام مدیر عامل و یا پیام مهمی در صفحه اصلی وب سایت
  • نمایش سرویس ها و خدمات آن سازمان برای معرفی بهتر و موثرتر به مخاطبان در وب سایت
  • نمایش گواهی نامه ها و افتخارات شرکت و یا سازمان
  • نمایش کارکنان و کارمندان آن سازمان

و بسیاری از قابلیت ها و سرویس های دیگر که در زمان طراحی وب سایت به شما مشاوره خواهیم داد.

اگر به هر دلیلی در حال خواندن این صفحه از وب سایت ما هستید مطمئن باشید که شرکت طراحی سایت اطلس وب با بهره مندی از بهترین طراحان و برنامه نویسان در ایران و با استفاده از جدیدترین و کارآمدترین متدهای طراحی و برنامه نویسی میتواند پروژه سازمانی و حتی غیر سازمانی شما را طراحی و پیاده سازی نماید. این روش طراحی هم میتواند طراحی سایت اختصاصی و هم طراحی سایت وردپرس باشد که با استفاده از شرایط شما بهترین روش را برای شما انتخاب می نماییم.

طبق آماری که هم اکنون در شرکت اطلس وب داریم, مشتریانی که روزی برای آنها طراحی سایت سازمانی را انجام داده ایم, در ادامه و در پروژه های بعدی این طراحی سایت ها را برای آنها انجام داده ایم که عبارتند ز از:

شما میتوانید هم اکنون با گرفتن یکی از شماره تلفن های شرکت و یا استفاده از مکانیزم صدور پیش فاکتور طراحی سایت اقدامات ائلیه خود را برای طراحی سایت انجام دهید.

توجه توجه : طراحی سایت ارزان

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور

برای داشتن شغلی مطمئن روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش طراحی سایت