پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

آموزش سئو

بیشتر بدانید
طراحی وب سایت جوملا نسخه چاپی

در کنار طراحی سایت ووردپرس شما حق انتخاب طراحی سایت جوملا را هم دارید که در این دانشنامه از سری دانشنامه های طراحی سایت که در شرکت اطلس وب برای شما نگاشته شده است, قصد معرفی این سبک طراحی و ساختن وب سایت را داریم.

در این سبک ساختن وب سایت, شما میتوانید سایتی با بسیاری از قابلیت ها و امکانات حرفه ای را در قالب آماده داشته باشید. اصطلاح قالب آماده در حقیقت به وب سایتی اطلاق می گردد که قالب گرافیکی آن از پیش آماده شده است و دیگر نیازی نیست برای طراحی آن زمان زیادی را بگذاریم و در حقیقت برای مشتریانی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد که زمان کمی برای راه اندازی وب سایت دارند. حتی در بسیاری از موارد تا حدودی کار برنامه نویسی هم بر روی آن انجام شده است که باز هم شما عزیزان بتوانید در سریع ترین زمان ممکن صاحب وب سایتی زیبا و کارآمد شوید.

در کنار ووردپرس یکی دیگر از نرم افزارهای مدیریت محتوا یا همان CMS میتوان به جوملا اشاره نمودن که سالیان زیادی است در دنیای طراحی سایت رواج گسترده ای یافته است. همیشه رقابت خاصی بین ووردپرس و جوملا بوده است که تا حد بسیاری قابل قبولی ووردپرس توانسته است جوابگوی سلیقه طراحان و صاحبان وب سایت باشد.

البته در کنار تحویل سریع وب سایت البته با رعایت قوانین سئو یا بهینه سازی سایت و برقرار نمودن امنیت در وب سایت, قیمت کمتر در مقابل طراحی سایت اختصاصی هم میتواند به عنوان برتری طراحی سایت جوملا به حساب بیاید.

امروزه برای طراحی سایت با استفاده از قالب هاب آماده, پلاگین های مختلفی وجود دارد که اگر طراح و برنامه نویس به خوبی با این پلاگین ها آشنا باشد می تواند تا 60 درصد هر وب سایتی را برای مشتری خود طراحی و پیاده سازی نماید. البته به هیچ عنوان نباید از طراحی سایت جوملا انتظار طراحی سایت اختصاصی را داشته باشیم چرا که بسیاری از محدودیت ها در پیش روی شما خواهد بود. هم به عنوان طراح وب سایت و هم به عنوان مشتری و دارنده وب سایت باید بدانید که هر سبک طراحی مزیت ها و معایب منحصر به فرد خود را دارد و باید در جای درست از آن سبک طراحی استفاده نمود.

امروزه در کشور عزیزمان ایران, برای طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی معمولا از قالب های آماده استفاده می نمایند. ما در این مقاله نمیخواهیم بگوییم که این کار درست است یا غلط, ولی تنها تمرکز بر روی سبک روش طراحی و آن هم فقط به خاطر ارزان و سریع بودن کار چندان درستی به نظر نمیرسد. به خاطر همین است که نیمی از مشتریان شرکت طراحی سایت اطلس وب همین افراد میباشند که روزی طراحی سایت قالب آماده را برای خود انتخاب نموده بودند و در حال حاضر یا این قالب آماده دیگر جوابگوی نیاز آنها نمی باشد و یا اینکه روند گسترش و کارکرد فعلی سایت با قالب آماده جوملا و یا قالب آماده ووردپرس و یا حتی دیگر قالب های آماده چندان درست به نظر نمی رسد.

شما با داشتن قالب آماده می توانید با هزینه کم و در مدت زمان کم به یک وب سایت خوب و کاربردی دسترسی پیدا نمایید. اما این را هم بدانید که این وب سایت تا حدی برای شما کاربرد دارد. به عنوان مثال یکی از مهمترین تفاوت های طراحی سایت جوملا با طراحی سایت اختصاصی در گرافیک وب سایت میباشد. بطوریکه در قالب آماده جوملا گرافیک تا 95% از پیش آماده شده است و تنها شما باید قالب های موجود را تایید نمایید تا کار طراحی سایت شما ادامه پیدا نماید. ولی در نقطه مقابل در طراحی سایت اختصاصی همه چیز از ابتدا طراحی و برنامه نویسی خواهد شد. بنابراین اول از همه نیازهای خود را بشناسید و نسبت به نیازهای جاری و البته گسترش وب سایت در آینده, سبک طراحی سایت خود را انتخاب نمایید.

در این راستا و رسالت مهم دادن مشاوره صادقانه به مشتریان در شرکت طراحی سایت اطلس وب, هم اکنون آماده شنیدن نوع درخواست شما هستیم تا نسبت به تمامی این موارد کاملا شما را راهنمایی نماییم و بهترین گزینه را برای شما انتخاب نماییم. شرکت اطلس وب دارای دپارتمان های مختلف از جمه دپارتمان طراحی سایت اختصاصی و دپارتمان طراحی سایت با قالب آماده میباشد و مطمئنا جوابگوی تمامی نیازهای شما در داشتن وب سایت عالی خواهد بود.

البته در کنار تمامی این موارد که در بخش بالا به آن اشاره شد, یکی دیگر از مزایای داشتن وب سایت توسط قالب آماده جوملا, وجود داشتن افراد زیادی میباشد که با این سبک طراحی کاملا آشنایی دارند و شما میتوانید در مدت زمان بسیار کمتری فردی را پیدا نمایید که سایت شما را مدیریت نماید.

امیدواریم در این دانشنامه توانسته باشیم تا در مورد مزایا و معایب طراحی سایت جوملا به شما عزیزان اطلاعات خوبی را داده باشیم. هم اکنون کارشناسان در شرکت طراحی سایت اطلس وب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در مورد این سبک طراحی میباشند و حتی در مورد راه ها و روش های دیگر طراحی سایت به شما عزیزان آگاهی خواهند داد.

شما برای شروع کار می توانید از شماره های تماس در بالای وب سایت و یا صفحه پیش فاکتور اقدامات اولیه خود را انجام دهید.

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور