پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

آموزش سئو

بیشتر بدانید
طراحی وب سایت تهران نسخه چاپی

مطمئن هستیم شما هم این مطلب را کاملا قبول دارید که تمایل به داشتن وب سایت آن هم از بهترین نوع و طراحی, در هر کسب و کاری به وضوع دیده میشود. ما در شرکت طراحی سایت اطلس وب که مرکز اصلی آن در تهران میباشد, این مورد را کاملا درک نموده ایم. امروزه افراد و صاحبان کسب و کارهای متفاوت و گسترده ای به شرکت اطلس وب مراجعه مینمایند و در خواست داشتن وب سایت دارند.

حتما شما عزیران می دانید که در دنیا 2 سبک طراحی و برنامه نویسی وب سایت وجود دارد که عبارتند از : طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت ووردپرس. ما در 2 مقاله ای جداگانه در مورد هر یک از این سبک های طراحی و ساختن وب سایت با شما صحبت نموده ایم که با کلیک نمودن بر روی لینک های مورد نظر می توانید اطلاعات جامعی را در مورد این سبک های طراحی متوجه شوید.

خوشبختانه امروزه در جای جای ایران عزیزمان شرکت های طراحی سایت زیادی وجود دارد, ولی این را هم باید بدانیم که عمده ترین و مهمترین شرکت های طراحی و برنامه نویس سایت در شهر تهران قرار دارند. از اینرو شما اگر جستجویی در اینترنت داشته باشید بسیاری از سایت های طراحی سایت که در رتبه نخست گوگل قرار دارند در شهر تهران متمرکز شده اند.

بسیاری از مشتریان زمانی که به ما مراجعه میکنند همواره با سوالات و پرسش های زیادی روبرو هستند که کارشناسان در شرکت با صبوری چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری به تک تک سوالات شما عزیزان پاسخ میدهند. به همین خاطر ما صفحه پرسش و پاسخ متداول را برای شما راه اندازی نموده ایم که بتوانید به راحتی به پاسخ بسیاری از سوالات خود برسید.

یکی از این سوالات که بسیار هم برای این عزیزان مهم میباشد این است که برای داشتن وب سایت از هر نوع و سبکی, چه هزینه هایی پیش روی من میباشد. در این جا باید بگوییم که پاسخ این سوال کاملا بستگی به شرکتی یا فردی دارد که قرار است برای شما کار طراحی و برنامه نویسی سایت را انجام دهد. اما در شرکت طراحی سایت اطلس وب بسیاری از این هزینه های اضافی برداشته و حذف شده است و با شفافیت کامل باید خدمت شما عرض کنیم که برای داشتن یک وب سایت چه به صورت اختصاصی و چه به صورت قالب آماده 3 هزینه برای شما وجود خواهد داشت که عبارتند از:

  • طراحی خود سایت
  • هاست (سرور)
  • دامنه (آدرس وب سایت)

در ادامه این دانشنامه از سری دانشنامه های طراحی سایت قصد توضیح دادن هر یک از این بخش ها را داریم. البته در شرکت های دیگر هزینه های جانبی دیگر هم وجود دارد که حتما در موارد جداگانه در همین دانشنامه به آنها هم خواهیم پرداخت.

1 - در مورد بخش اول یعنی خود  طراحی سایت, باید عرض کنیم که بیشترین هزینه مربوط به این قسمت خواهد بود. در این بخش است که در ابتدا شما باید سبک و روش طراحی سایت خود را البته با نظر کارشناسان در شرکت طراحی سایت اطلس وب مشخص نمایید و سپس نسبت به تکنولوژی ها و مدت زمانی که برای ساختن وب سایت نیاز است, هزینه ها هم محاسبه خواهد شد.

عوامل بسیار زیاد و متعددی در برآورد قیمت طراحی سایت نقش بازی می نمایند که هم اکنون می توانید با شماره های تماس بالای وب سایت تماس حاصل نمایید و یا اقدامات اولیه خود را از صفحه پیش فاکتور سایت داشته باشید. دستورالعمل های مورد نظر در این صفحه به شما گفته شده است که پس از پرنمودن پیش فاکتور, یکی از کارشناسان با شما تماس حاصل خواهد نمود.

درست است که همیشه هزینه در هر کاری برای فرد مهم میباشد ولی در بخش طراحی سایت چون کار هنری میباشد و طبیعتا آینده کسب و کار شما در گرو داشتن یک وب سایت خوب و قابل قبول و منظقی است, بنابراین در این بخش کیفیت به عنوان مهمترین عامل تصمیم گیری برای شما محسوب شود. در بازار طراحی سایت افراد و شرکت های بسیاری زیادی وجود دارند که قیمت های بی منطق و بیهوده ای را صرفا برای جذب مشتری می دهند که در نهایت سایتی هم که تحویل میگیرند درخور همان مبلغی است که پرداخت شده است.

شما باید در ابتدا نمونه کارهای طراحی سایت آن شرکت یا فرد را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید تا بتوانید تصمیم درستی را در این زمینه اتخاذ نمایید. تازه نمونه کارها هم باید به طوری معرفی گردد که در ابتدا نام شرکت یا فرد مربوطه در پایین تمامی صفحات وب سایت مورد نظر باشد و در وحله بعدی نباید فقط نمونه کارهای خوب به مشتری نشان داده شود و باید تمامی نمونه کارها معرفی گردند.

در این جا میتوانیم با افتخار تمام اعلام نماییم که در صفحه نمونه کارهای طراحی سایت شرکت اطلس وب نمونه کاری شبه به نمونه کار دیگری نداریم و کاملا در تمامی این نمونه کارها خلاقیت بخش طراحی (UI) و همچنین بخش برنامه نویسی کاملا مشهود میباشد.

2 – در مورد بخش دوم یعنی هاست, باید بگوییم که میتوان درجه اهمیت آن را ویژه و ممتاز در نظر گرفت. در حقیقت به همان فضایی گفته میشود که تمامی فایل ها و تصاویر تشکیل دهنده آن وب سایت باید بر روی این فضا قرار بگیرد که در نهایت بازدید کنندگان وب سایت بتوانند از هر جایی و کشوری به وب سایت شما دسترسی داشته باشند.

معمولا میزان فضا و قابلیت های هاست وب سایت کاملا بستگی به خود وب سایت دارد. اینکه وب سایت چقدر بزرگ میباشد و چه میزان بازدیدکننده بتوانند وب سایت را مشاهده نمایند و یا حتی آینده این وب سایت چگونه خواهد بود و چقدر پیشرفت خواهد داشت.

میزان قابلیت های هاست که برای یک وب سایت شرکتی در نظر میگیریم با میزان هاستی که برای سایت فروشگاهی در نظر میگیریم کاملا با یکدیگر متفاوت میباشد. حتی داخل یا خارج بودن هاست از کشور ایران هم بحثی میباشد که حتما در جای خودش در مورد این مورد صحبت خواهیم نمود.

جالب است بدانید که به دلیل اهمیت هاستینگ و محرمانه بودن اطلاعات مشتریان عزیز شرکت اطلس وب, تمامی هاستینگ ها در خود شرکت به شما ارائه خواهد شد تا از بالاترین کیفیت و پشتیبانی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت های هاست ها میتوانید به سایت http://web-hosts.ir مراجعه نمایید

3 – اما بخش سوم که این قسمت هم از درجه اهمیت بالایی در موفقیت سایت برخوردار است, آدرس سایتی میباشد که توسط این آدرس بازدید کنندگان سایت شما میتوانند سایت را پیدا نموده و یا در مراجعه های بعدی از آن استفاده نمایند. نکات بسیاری برای انتخاب یک دامنه خوب وجود دارد که حتما در جلسه حضوری در انتخاب نمودن آدرس سایت خوب, شما را راهنمایی خواهیم نمود.

تا به اینجا کاملا شفاف خدمت شما عزیزان عرض نمودیم که 3 هزینه برای داشتن یک وب سایت چه به صورت اختصاصی و چه به صورت قالب آماده برای شما وجود خواهد داشت. اما هزینه ای که به صورت کامل از قراردادهای شرکت طراحی سایت اطلس وب حذف شده است بخش پشتیبانی میباشد. باید بدانید که بسیاری از طراحان و شرکت های طراحی سایت 10% تا 20% مبلغ قرارداد را در بخش پشتیبانی حق طبیعی خود میدانند که قرار نیست در اینجا ما این کار را زیر سوال ببریم و یا در مورد خوب بودن و بد بودن این کار صحبت کنیم. ولی یکی از تفاوت های شرکت اطلس وب با جاهای دیگر رایگان بودن پشتیبانی در تمامی سال ها میباشد که حتما در مورد موارد پشتیبانی و شرایط آن در زمان عقد قرارداد با شما به تفضیل صحبت خواهیم نمود.

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور