پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

آموزش سئو

بیشتر بدانید

امروزه حتی بسیاری از تفریحات هم به صورت آنلاین برگزار میشود. حتی برای شما هم پیش آمده است که دو نفر با تبلت خود در حال بازی شطرنج و ... میباشند. بنابراین وجود چنین وب سایت هایی میتواند علاقه مندان به خوش گذرانی البته به صورت مجازی را به این سمت جذب نماید. البته به یاد داشته باشید با طراحی درست و برنامه ریزی درست و صحیح وب سایت های تفریحی میتوان در نهایت کاربران را به مراکز حقیقی کشاند و درآمد خود را از این طریق چند برابر نمایید.
وجود تبلیغات و گرفتن تبلیغ در چنین وب سایت هایی میتواند مهمترین منبع درآمدی برای صاحب و دارنده وب سایت باشد. شاید درآمد زیادی برای بازی آنلاین از کاربران در ابتدا نداشته باشید, ولی بسیاری از مراکز تفریحی و گردشگری و اسباب بازیها و ... به دنبال چنین وب سایت هایی هستند تا تبلیغات خود را در چنین وب سایت هایی قرار دهند.
وجود مطالب مفید و جذاب از زندگی هنرمندان و ورزشکاران تا لطیفه و طنز و پازل و لینکهای مفید میتواند از مهمترین مطالب تشکیل دهنده چنین وب سایت هایی باشند. هم اکنون بسیاری از افراد آنلاین به دنبال یافتن چنین وب سایت هایی هستند تا دقایقی از وقت خود را در آن بگذرانند. حالا شما میتوانید از این فرصت نهایت استفاده را نموده  و نه دقیقه بلکه ساعتهای زیادی کاربران وقت خود را در وب سایت شما بگذرانند و با این کار هم کاربران محتاج به وب سایت شما خواهند شد و هم بازدید کننده وب سایت شما به صورت صعودی هر روزه افزایش پیدا مینماید.
طراحی چنین وب سایت هایی به دلیل حجم مطالب بسیار بالا امری حساس و مهم تلقی میگردد به طوریکه در شرکت اطلس وب تیم کارشناسی بسیار ماهری در ابتدا خواسته های شما را شنیده و بر اساس آن برنامه ریزی مینمایند. حتی چنانچه لازم باشد مشاوره های لازم را در جهت ارائه سرویس های بیشتر و منحصر به فرد تر به شما خواهند داد.
معمولا افراد علاقه مند به بازیهای آنلاین برای شکست دادن رقبای خود حاضر هستند پولهای زیادی را خرج نمایند و ساعتهای زیادی را در وب سایت تفریحی شما سپری نمایند. به یاد داشته باشید هر چقدر کاربران بیشتر در وب سایت شما وقت را سپری نمایند رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر بالاتر خواهد رفت و این به نفع شما میباشد.
یکی از بخشهای بسیار پربازدید وب سایت شما حتما معرفی مراکز تفریحی و بازی در وب سایت خواهد بود. وب سایت شما میتواند مرجع بسیار خوبی در ایران باشد بطوریکه افراد به صورت روزانه با جستجوی چنین مراکزی در وب سایت گوگل در نهایت به وب سایت شما خواهند رسید و شما هم در قبال دادن چنین اطلاعات با ارزشی همراه با جزئیات کامل از آنها آبونمان دریافت نمایید. همچنین بسیاری از صاحبان کسب و کار در حیطه فعالیت تفریحی و بازیهای آنلاین علاقه مند هستند در وب سایت شما تبلیغات متنی و بنرهای تبلیغاتی گران قیمتی را بدهند.

معمولا در وب سایت تفریحی و بازی های آنلاین چنین بخشهایی را میتوان ارائه نمود:

 

طبق تجربه شرکت اطلس وب در زمینه طراحی سایت های مختلف در حدود 15 سال, به این نکته رسیده ایم که معمولا طراحی سایت بازی آنلاین کار چندان راحتی نمی باشد و برای انجام این مهم باید شخص صاحب وب سایت سرمایه خوبی برای آن فراهم آورد. البته در بخش طراحی سایت های تفریحی کار ساده تر میباشد. چرا که چنین وب سایت هایی بیشتر جنبه خبر رسانی را دارد و باید هر روز کاربران با انبوهی از اطلاعات و اخبار بروز شده مواجه شوند. معمولا در کنار داشتن یک وب سایت تفریحی میتوانید نرم افزارهای نسخه Android و iOS را نیز برای وب سایت خود داشته باشید که خود شرکت طراحی سایت اطلس وب برای این کار مشاوره ها و کارهای اجرایی بسیار خوبی را برای شما انجام خواهد داد.

یکی از نمونه کارهای قوی که در زمینه معرفی بازی ها و تکنیک ها و حقه های آنها, که شرکت طراحی نموده است, وب سایت PCGAMINGZ میباشد که هم اکنون این وب سایت در حال فعالیت و بروز رسانی برای مخاطبانش است. گرافیک این وب سایت بسیار منحصر به فرد طراحی شده است و سعی شده است تا کاربر که معمولا رنج سنی کمی دارند زمانی که وارد وب سایت میشوند با حال و هوای بازی های کامپیوتری و کنسول هایی مانند PS4 و XBOX مواجه شود. کنترل پنلی  که برای مدیریت این وب سایت در اختیار صاحب آن قرار گرفته است بسیار بینظیر بوده بطوریکه مدیریت وب سایت در کسری از ثانیه قابل انجام می باشد.

بنابراین چنانچه تمایل دارید لذت سفارش آنلاین و گرفتن پیش فاکتور خود را در وب سایت ما داشته باشید میتوانید بر روی همین لینک کلیک نمایید. همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.
 

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور