پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

آموزش سئو

بیشتر بدانید

امروزه تبلیغات در هر زمان و شرایطی حتی برای کسب و کارهای بسیار بزرگ لازم و ضروری میباشد. حتما این جمله را از فرد دیگری شنیده اید یا خودتان ایمان دارید که شرکتهای بزرگی مانند کوکاکولا و بنز و آدیداس و بسیاری از شرکت های دیگر هنوز در حال تبلیغات و معرفی محصولات جدید خود هستند. بنابراین در هر حد و اندازه که باشیم تبلیغات میتواند خون تازه ای در رگهای کسب و کار ما ایجاد نماید.

شرکت اطلس وب تجربه بسیار گران بهایی در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت تبلیغاتی و درج آگهی رایگان دارد بطوریکه خود این شرکت در حال حاضر وب سایت تبلیغاتی و درج آگهی رایگان به نشانی http://darjeagahi.com  و وب سایت تبلیغاتی املاک به نشانی http://amlakad.com را برای خودش دارد و این دو وب سایت درج آگهی رایگان مزایای بسیاری برای این شرکت داشته است.
یکی از این مزایای داشتن چنین وب سایت هایی بازدید کنندگان بسیار بالا و رتبه خیلی خوبشان در موتور جستجوگر گوگل میباشد و هر روزه ترافیک بسیار بالایی از گوگل وارد این دو سایت میشود. البته طراحان شرکت ما وب سایت درج آگهی رایگان دیگری را در کارنامه خود دارند که تحت نام http://bimead.com شناخته شده و در حال فعالیت گسترده میباشد. این وب سایت در زمینه درج آگهی های مربوط به صنف بیمه میباشد و درآمد بسیار خوبی هم از این راه به دست آورده است.

طراحی و پیاده سازی وب سایت های تبلیغاتی و نیازمندی چه از نوع رایگان و چه از نوع غیر رایگان همیشه هم برای شرکت طراحی سایتی که این کار را انجام میدهد و هم برای خود صاحب وب سایت چالش هایی را به همراه دارد. در ابتدا باید بدانیم که از این نوع از وب سایت ها امروزه در کشور ایران بسیار زیاد میباشند و موفق شدن در این زمینه با توجه به رقبایی که وجود دارد کار چندان ساده ای به نظر نمی رسد. البته کارشناسان شرکت اطلس وب به شما توصیه مینمایند که برای سریع موفق شدن در این زمینه بهتر است سایت نیازمندی در یک حوزه و رشته خاص را طراحی نمایید و هدف و مخاطبان خود را دقیقا مشخص نمایید.
در نتیجه داشتن وب سایت های تبلیغاتی در همه گروه ها یا در یک گروه خاص میتواند مزایای بسیار زیاد دیگری نیز برای شما داشته باشد.

در این وب سایت ها میتوان انواع موضوعات مختلف را پوشش داد که بعضی از آنها عبارتند از:

و بسیاری از گروه ها و زیر گروه های دیگر را میتوان در وب سایت درج آگهی رایگان خود قرار دهید.

مطمئن باشید در وب سایت درج آگهی رایگان خودتان که قرار است توسط شرکت اطلس وب طراحی و پیاده سازی گردد از آخرین تکنولوژیهای روز استفاده خواهد شد تا زمانی که وب سایت شما بازدید کنندگان بسیار زیادی پیدا نمود و اصطلاحا زیر بار رفت, هیچگونه مشکلی برای آن به وجود نیاید. به یاد داشته باشید که ما از هیچگونه نرم افزار آماده و سورس کدهای مجانی که در سطح اینترنت هستند برای طراحی سایت شما استفاده نخواهیم نمود و کارشناسان و طراحان این شرکت کاملا اختصاصی از ابتدا سایت را به سلیقه خودتان طراحی خواهند نمود. چرا که وب سایت هایی که در بالا به آن اشاره شد از همین تکنیک طراحی و  پیاده سازی شده اند.

بنابراین چنانچه علاقه مند هستید که شما هم یکی از این وب سایت درج آگهی رایگان را داشته باشید و بر روی آن سرمایه گذاری نمایید تا بتوانید آن را در فضای اینترنت بزرگ بزرگتر نمایید, میتوانید به صورت اختصاصی با مشاوران شرکت اطلس وب تماس حاصل نموده تا یک تجربه آنلاین فوق العاده برای سفارش اولیه وب سایت تبلیغاتی خود داشته باشید.
با کلیک نمودن بر روی همین لینک مراحل سفارش و صدور پیش فاکتور را آغاز نمایید

با دیگر با افتخار اعلام مینماییم که شرکت طراحی سایت اطلس وب بر مبنای توانایی طراحان و برنامه نویس های خود چند وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی را طراحی نموده است که همین وب سایت ها دارای رتبه های بسیار خوبی در گوگل میباشند و روزانه هزاران آگهی در آن ثبت و بروز رسانی میگردد. برخی از این وب سایت ها عبارتند از:

برای دیدن رتبه سئو این وب سایت ها میتوانید از صفحه بهینه سازی سایت در وب سایت ما دیدن فرمایید.
 

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور