پیشنهاد ویژه: داشتن وب سایت فروشگاهی، کاملا اختصاصی تنها با 100 هزار تومان. (جزئیات بیشتر )

داشتن بهترین سایت فروشگاهی در کمترین زمان تنها با 100 هزار تومان

مشاهده اطلاعات بیشتر
طراحی وب سایت بیمارستان و درمانگاهی نسخه چاپی

شاید کمتر فردی امروزه فکرش را میکرد که در حوزه پزشکی و بیمارستانی وب سایت های بسیار خوب و کارآمدی به وجود بیاید که حتی بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده نموده و کار خود را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند. به عنوان مثال یکی از بهترین قابلیت هایی که در یک سایت پزشکی و برای خود پزشک می تواند وجود داشته باشد, نوبت دهی آنلاین میباشد. به این معنا که بیمار میتواند دقیقا زمان های خالی پزشک را دیده و نسبت به وقت خود و پزشک بهترین تایم را انتخاب نماید. یکی از بهترین نمونه کارهای ما در این زمینه وب سایت دکتر ذالکی میباشد که میتوانید به صورت آنلاین این پروژه را مشاهده فرمایید.

اما پا را که کمی فراتر بگذاریم و در مورد کالا و تجهیزات پزشکی صحبت نماییم, بازهم وب سایت و طراحی سایت بیمارستانی و طراحی سایت پزشکی میتواند جایی برای صحبت داشته باشد. یعنی در این نوع از وب سایت ها میتوان در قالب طراحی سایت فروشگاهی به موضوع نگاه کرد و کالای تجهیزات پزشکی را به مخاطبان و استفاده کنندگان این حوزه نیز معرفی نمود. باز هم در این حوزه شرکت طراحی سایت اطلس وب نمونه کارهای بسیار زیادی را دارد که یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت تجهیزات پزشکی می توان به شرکت تجهیزات پزشکی پارس اشاره نمود.

اما در حوزه طراحی سایت بیمارستانی باز هم در مورد لزوم طراحی وب سایت نکات بسیار مهمی وجود دارد که قصد داریم در این دانشنامه به بیشتر این موارد و باید ها نیز اشاره نماییم.

در وهله اول مکانیزه بودن بخش ها در طراحی سایت بیمارستانی یکی از مهمترین موارد میباشد. خود بنده به یاد دارم زمانی که برای کار دندانپزشکی به بیمارستانی مراجعه میکردم و از دندان خود عکس تهیه میکردم این عکس به صورت فیزیکی به من داده می شد که البته زمانی را هم باید صرف انتظار گرفتن عکس مینمودم و بعد آن عکس دندان را به صورت حضوری به همان دکتری باید نشان میدادم که در داخل خود بیمارستان قرار داشت ولی چند سال بعد که به همان بیمارستان برای کار دندانپزشکی مراجعه کردم بیشتر یا تمامی کارهایی که قبلا به صورت دستی می دادند کاملا مکانیزه و اتوماتیک شده بودش به این معنا که تصویر دندان در داخل خود سیستم داخلی بیمارستان توسط خود دکتر در اتاقش قابل رویت بودش.

بنابراین در اینجا کاملا متوجه می شویم که با استفاده از سرور و طراحی صفحاتی که عمدتا توسط تکنولوژی طراحی سایت به وجود آماده است توانسته بودند به خوبی این بخش ها را به یکدیگر متصل نمایند تا هم در زمان تلف شده برای بیمار صرفه جویی نمایند و هم از مصرف کاغذ و خیلی از موارد دیگر جلوگیری نمایند. البته ذکر این نکته لازم است که این بخشی که بنده توضیح دادم وب سایت نبود چرا که توسط افراد غریبه از بیرون بیمارستان قابل دسترس نمیباشد بلکه تنها از طریق کاپیوترهای داخل بیمارستان قابل رویت و دسترسی میباشند که اصطلاحا به این شبکه ها اینترانت گفته میشود ولی باز هم به یاد داشته باشیم که توسط همان زبان ها و تکنولوژی هایی طراحی می شوند که وب سایت های عمومی طراحی و برنامه نویسی می شوند.

نکته قابل تامل دیگر در طراحی سایت بیمارستانی نحوه تعریف سطوح دسترسی مختلف و امکان رویت بخش های مختلف پنل سایت بیمارستانی و جدا نمودن بخش های مختلف از یکدیگر میباشد. به عنوان مثال بخش زنان و زایمان در این پرتال نباید بتواند اطلاعات بخش دندانپزشکی و جاهای دیگر را مشاهده نمایند و غیره. بنابراین یکی از پیچیده ترین بخش ها در طراحی سایت بیمارستانی را میتوان این بخش در نظر گرفت چرا که ساعت ها باید راجع به این ارتباط ها صحبت نمود تا در نهایت بتوانیم در شرکت طراحی سایت اطلس وب بهترین حالت این بخش را طراحی و برنامه نویسی نماییم. البته به دلیل اینکه این سایت کاملا داینامیک میباشد, طوری طراحی و برنامه نویسی خواهیم نمود که توسط پنل مدیریتی که در سایت برای مدیر سایت در نظر خواهیم گرفت بتوانند در هر لحظه سطوع دسترسی مختلف و متفاوتی را پیاده سازی نماند تا سیستم کاملا بروز رسانی گردد.

در ادامه این دانشنامه برخی از بخش ها و سرویس هایی که میتوانیم در طراحی سایت بیمارستانی آن را طراحی و پیاده سازی نماییم خدمت شما عرض می نماییم که عبارتند از :

  • نحوه ارتباط بخش های و دپارتمان های مختلف در طراحی سایت بیمارستانی
  • طراحی کامل بخش حسابداری در بیمارستان و ارتباط آنها با تمامی بخش ها برای رسیدن به سیستم یکپارچه مالی
  • امکان مدیریت صفحات وب سایت توسط هر بخش. به عنوان مثال بخش دندانپزشکی بتواند در مورد خود کامل به مخاطبانش توضیح بدهد و این توضیحات در سایت برای عموم نمایش داده شود
  • امکان رزرو وقت و نمایش پر یا خالی بودن به تفکیک بخش ها در بیمارستان و دکترها و تخصص آن ها
  • امکان اتوماتیک نمودن زمان دادن دروها به بیماران در بخش و قسمت های دیگر بیمارستان
  • بخش مقالات پزشکی برای آگاه نمودن بیماران و کاربران جهت آگاهی بخشی و پیشگیری
  • معرفی تجهیزات مرکز درمانی و یا بیمارستان به تفکیک بخش ها
  • نمایش چارت سازمانی بیمارستان و یا مرکز درمانی جهت دسترسی راحتتر بیماران و کاربران در سایت به این افراد جهت درج انتقادات و پیشنهادها و ...

و بسیاری از سرویس ها و خدمات دیگر که حتما در جلسه حضوری و با ارتباط با کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت اطلس وب شما را در جزئیات هر یکی از این بخش ها قرار خواهیم داد.

برای طراحی سایت بیمارستانی به دلیل اینکه دادن آگهی چه از طریق ایمیل و چه از طریق طراحی سایت پنل اس ام اس بسیار مفید و ضروری میباشد, لازم است تا این بخش هم به طراحی سایت بیمارستان یا مرکز درمانی نیز اضافه گردد. البته در دل طراحی سایت بیمارستانی میتوانند سرویس های و قابلیت هایی که در طراحی سایت سازمانی و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت آموزشی و طراحی سایت در تهران و طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت جوملا و طراحی سایت اختصاصی نیز اشاره نمود.

یکی از بخش هایی که برای هر بیماری میتواند بخش جالب و منحصر به فردی در طراحی سایت بیمارستانی محسوب شود, سوابق شغلی و علمی دکترها در تخصص های مختلف میباشد به این معنا که به صورت کامل و به دور از درغگویی دکتر معرفی شود تا خود بیمار بتواند نسبت به آن انتخاب خود را انجام دهد و زمان ویزیت را مشخص نماید. حتی برای هر دکتر در سایت بیمارستان میتوان صفحه پروفایل مانندی هم در نظر گرفت تا بیمار بتواند اطلاعات بیشتری را در رابطه با دکتر و مهارت ها و توانایی های آن دکتر نیز کسب نماید. در نهایت میتوان به گونه این بخش را طراحی نمود که خود بیمار بتواند به صورت مستقیم با دکتر و یا منشی وی ارتباط چتی برقرار نماید تا بتواند دقیقتر مسائل را پیگیری نماید. یکی از نمونه کارهایی که در زمینه ایجاد پروفایل برای دکترها می تواند بسیار موثر باشد پروژه طراحی سایت پزشک 1 میباشد.

حتما زمانی که طراحی سایت بیمارستانی به اتمام رسید و پروژه اصطلاحا زیر بار رفت, پیشنهادهای خوبی برای طراحی اپلیکیشن های موبایل برای شما خواهشم داشت تا بیماران و یا حتی خود پرسنل بیمارستان و یا مرکز درمانی بتوانند به راحتی از این اطلاعات استفاده نمایند.

خیلی از مطالب متاسفانه در این دانشنامه به دلیل کمبود زمان و خسته نشدن شما عزیزان بازگو نشد ولی حتما در جلسه حضوری و یا تلفنی به بسیاری از این موارد اشاره خواهیم نمود و پروپوزال بسیار خوبی هم در این رابطه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هم اکنون میتوانید از صفحه پیش فاکتور طراحی سایت و یا ارتباط با یکی از کارشناسان ما در اطلس وب اقدامات اولیه خود را برای طراحی سایت بیمارستانی و یا درمانگاهی خود را انجام دهید

توجه توجه : طراحی سایت ارزان

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور

برای داشتن شغلی مطمئن روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش طراحی سایت