پیشنهاد ویژه: داشتن وب سایت فروشگاهی، کاملا اختصاصی تنها با 100 هزار تومان. (جزئیات بیشتر )

داشتن بهترین سایت فروشگاهی در کمترین زمان تنها با 100 هزار تومان

مشاهده اطلاعات بیشتر
طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای نسخه چاپی

امروزه تمام یا بیشتر کسب و کارها در حوزه فروش محصولات خود دوست دارند تا جایی که بشود افراد استفاده کننده از آن محصولات گسترده باشند. از اینرو عموما به سمت روش هایی برای تبلیغ کالا و یا خدمات خود سوق پیدا می نمایند که شاید امروزه روش های مناسبی برای فروش نهایی محصولات و رساندن آن به دست مصرف کننده نباشد. به عنوان مثال یکی از این روش های قدیمی میتواند تبلیغ در سایت هایی تبلیغاتی و نیازمندی باشد که میتوانید به عنوان نمونه کار شرکت طراحی وب سایت اطلس وب, به وب سایت آگهی و نیازمندی درج آکهی با دامنه https://darjeagahi.com نیز سری بزنید. به یاد داشته باشید که این روش ها در نهایت برای خود وب سایت های آگهی و نیازمندی سود خوبی می تواند داشته باشد و خود تبلیغ کننده کالا یا خدمات معمولا از استفاده از آنها در آخر حس رضایت و خوبی ندارد.

بنابراین در این زمان است که چند سالی است که در ایران نوعی از روش بازاریابی به وجود آمده است به نام بازاریابی شبکه ای. در این روش که اگر به خوبی و با رعایت موازین و قوانین مخصوص به خودش خوب پیاده سازی شود. افراد با معرفی آن کالا و یا خدمات به دوستان و یا فردی که میشناسند میتواند کسب درآمد نماید. به نوعی با ساختن زیر مجموعه برای خود و فروش کالا توسط آن افراد, سهم خوبی در فروش آن کالا و یا خدمات داشته باشد.

میتوان به جرات گفت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای که با نام هایی مانند "طراحی سایت بازاریابی" یا "طراحی سایت بازاریابی اینترنتی" شناخته میشود یکی از پیچیده ترین انواع طراحی سایت ها محسوب میشود. چرا که در این روش طراحی سایت باید محسابات ریاضی پیچیده برای محاسبات سود و زیان انجام شود تا نحوه پورسانت دهی به زیر مجموعه ها و بسیاری از موارد دیگر که کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت اطلس وب در زمان انجام پروژه طراحی سایت بازاریابی شبکه ای شما حتما تجربه خود را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

اگر در شرکت ما به دنبال نمونه کاری میگردید که بخشی از طراحی سایت بازاریابی شبکه در آن انجام شده باشد, میتوان به پروژه پرینتار اشاره نماییم. در این پروژه هر فردی که کار چاپ و طراحی را به شرکت مربوطه معرفی نماید تا یک مرحله یا Level به او پورسانت داده خواهد شد که به درخواست خود صاحب وب سایت برای وب طراحی و برنامه نویسی شده است.

در کنار طراحی سایت بازاریابی شبکه خود باید حتما به فکر طراحی نرم افزار یا همان اپلیکیشن های گوشی همراه هم باشید تا مخاطبان شما به راحتی و بدون نیاز به وارد شدن به وب سایت شما بتوانند از تمامی خدمات و سرویس های سایت بازاریابی شبکه ای شما هم بهره مند شوند. ما در زمان طراحی اپلیکیشن سایت بازاریابی شبکه ای شما تیمی بسیار قدرتمند در این زمینه در شرکت اطلس وب را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانند به خوبی و در حداقل مدت زمان آنچه را که دوست دارید برای شما طراحی و برنامه نویسی نمایند.

ذات طراحی سایت بازاریابی شبکه را میتوان به طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت ورزشی یا طراحی سایت انتشارات و بسیاری دیگر از گروه ها نیز نسبت داد که میتوانید آرشیو کامل طراحی وب سایت های مختلف را از این صفحه ملاحظه فرمایید.

از نگاه دیگر مکانیزم طراحی و توسعه وب سایت های بازاریابی شبکه ای می تواند شباهتی به طراحی سایت شرط بندی فوتبال نیز داشته باشد چرا که در این نوع از وب سایت ها هم محاسبات پرداخت و درصد سود و زیان نیز مشخص میشود و میتوانید برای بهتر آنالیز نمودن طراحی سایت بازاریابی شبکه ای نیز این نوع از وب سایت ها را آنالیز نمایید.

در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای باید همه چیز ار ثبت نام افراد آغاز شود و اینکه آن فرد خریدار است و یا فروشنده. طبیعتا نسبت به گروه مربوطه باید داشبورد یا پنل مدیریتی خاص به خود را برای آنها در نظر گرفت. اگر فرد فروشنده باشد به معنای این است که باید حتما در سایت و پنل مدیریتی محصولات از پیش تعریف شده باشند تا بتواند مشخص نماید که چه افرادی آن محصول را خریداری کرده اند و چه افرادی را به سیتم فروش بازاریابی شبکه ای معرفی نموده اند. اگر هم فرد خریداری باشد که میزان خرید و تعداد خرید و سوابق مالی و همچنین افرادی را که به سیستم فروش بازایابی شبکه ای معرفی نموده اند را مشخص نماید و در بازه های زمانی مشخص میزان سود یا همان پورسانت را برای او در نظر بگیرد و به حساب خریدار و یا فروشنده واریز نماید.

بنابراین اصلا نگران نباشید!!!!! ما در شرکت طراحی وب سایت اطلس وب در مورد تمامی این مراحل و همچنین آنالیز کاملا و کارشناسی طراحی سایت بازاریابی شبکه ای زمان های زیادی را صرف نموده ایم و پروپوزال بسیار کاملی را برای آن تهیه نموده ایم که در جلسه حضوری در مورد آن به تفضیل با شما صحبت خواهیم نمود.

بنابراین چنانچه تمایل دارید در مورد طراحی سایت بازاریابی شبکه ای اطلاعات بیشتری را کسب نمایید حتما با کارشناسان ما در شرکت اطلس وب تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت به تمامی سوالات شما در این حوزه پاسخ جامع و قانع کننده ای دهند.

البته از بخش پیش فاکتور طراحی سایت میتوانید در عرض چند ثانیه درخواست خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما بتوانند با شما تماس حاصل فرمایند.

توجه توجه : طراحی سایت ارزان

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور

برای داشتن شغلی مطمئن روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش طراحی سایت