پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

آموزش سئو

بیشتر بدانید
طراحی وب سایت اختصاصی نسخه چاپی

حتما من و شما دوست داریم تا اگر صاحب خانه ای شویم, خانه خود را با نقشه و امکانات از ابتدا بسازیم و برای سالهای سال در آن زندگی کنیم. بنابراین به شما عزیزان میخواهم بگویم که طراحی سایت اختصاصی دقیقا بر همین مفهوم پایه گذاری شده است. البته در مقاله ای جداگانه شما میتوانید در مورد طراحی سایت قالب آماده یا همان طراحی سایت ووردپرس اطلاعات خوبی را به دست آورید و در نهایت بهترین تصمیم را برای طراحی سایت معرفی خود انتخاب نمایید.

در این روش طراحی ما از ابتدا در قالب گروه طراحی و برنامه نویسی ابتدا نیازهای پروژه طراحی سایت شما را برآورد و ارزیابی می نماییم و در نهایت تیمی حرفه ای و کارآمد را هم برای بخش طراحی (UI) و هم برای برنامه نویسی که با زبان PHP و فریم وورک قدرتمند لاراول (Laravel) انجام خواهد شد آماده می نماییم.

شما در تمامی مراحل در جریان روند طراحی و برنامه نویسی قرار خواهید گرفت. در خلال این مراحل در مورد رنگ ها و نحوه چیدمان صفحات مختلف وب سایت مخصوصا صفحه اصلی سایت با شما بسیار صحبت خواهیم نمود و تجربه 15 ساله خود را در اختیار شما قرار می دهیم تا در نهایت بهترین وب سایت را برای شما طراحی و برنامه نویسی نماییم.

برای انجام طراحی سایت اختصاصی باید 2 پارامتر بسیار مهم را در نظر بگیرید که عبارتند از زمان و هزینه. عامل زمان بسیار مهم میباشد چرا که برای ساختن خانه, شما زمان زیادی باید در اختیار داشته باشید تا در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسید. ما باید در مورد صفحات مختلف و طراحی های دستی یا همان اسکچ  صحبت نماییم و مخصوصا برای پیاده سازی یک گرافیک خوب باید از نرم افزار فتوشاپ هم بهره مند شویم. در نهایت با نمایش صفحه اصلی سایت به شما میتوانیم طراحی دیگر صفحات را در نوع طراحی سایت اختصاصی ادامه دهیم تا در نهایت وارد فاز برنامه نویسی سایت شویم.

امروزه بسیاری از کسب و کارها و افراد, روش طراحی سایت اختصاصی را برای خود انتخاب می نمایند, چراکه در سالیان گذشته وب سایتی را طراحی نموده بودند که از روش طراحی سایت ووردپرس الهام گرفته بود و حالا این طراحی برای آنها قدیمی شده و یا دیگر جواب کار آنها را نمی دهد و در حال حاضر نیاز داشتن طراحی سایت اختصاصی را به خوبی احساس می نمایند. البته این دسته از مشتریان عزیز ما دارای تجربه خوبی هم هستند و در نهایت طراحی سایت اختصاصی بهتری برای آنها انجام خواهند شد.

در ادامه همین مقاله طراحی سایت قصد داریم تا چند مزیت طراحی سایت اختصاصی را برای شما بازگو کنیم:

  • امکان طراحی و برنامه نویسی و پیاده سازی تمامی ایده ها و خواسته ها در قالب وب سایت به صورت آنلاین
  • امکان تغییر و گسترش بدون محدودیت سایت در آینده مطابق با نیازهای شما
  • امکان گسترش وب سایت توسط هر برنامه نویس
  • قابلیت بهینه سازی سایت یا همان سئو سایت برای داشتن رتبه عالی در گوگل

 و البته بسیاری از قابلیت های دیگر که حتما در جلسه حضوری در محل شرکت طراحی سایت اطلس وب به شما خواهیم گفت و مشاوره ها و راهنمایی های لازمه در این زمینه را به شما خواهیم داد. شما هم اکنون می توانید برای داشتن این مشاوره با شماره های شرکت که در بالای سایت قرار دارد اقدام فرمایید و یا از صفحه تماس با ما جهت ارتباط و از صفحه پیش فاکتور برای اطلاعات از قیمت و جزئیات طراحی سایت اختصاصی اقدام نمایید.

حتما این نکته را به یاد داشته باشیم که بسیاری از سایت های بزرگ در دنیا چه ایرانی و چه خارجی مطمئنا از روش طراحی سایت اختصاصی استفاده نموده اند. چرا که در این روش طراحی همانطور که گفته شد امکان پیاده سازی تمامی امکانات و خواسته ها بدون محدودیت وجود دارد البته اگر طراح و برنامه نویس هم این قابلیت را داشته باشد.

هم اکنون شما می توانید از صفحه نمونه کارهای طراحی سایت اختصاصی اقدام به مشاهده پروژه های انجام شده توسط شرکت طراحی سایت اطلس نمایید. اگر هم در مورد این پروژه ها سوالی داشتید از صفحه پرسش و پاسخ متداول استفاده نمایید.

یکی از برتری های شرکت طراحی سایت اطلس وب و توانایی این مجموعه در طراحی سایت اختصاصی نسبت به دیگر همکاران خودمان در صنعت طراحی و برنامه نویسی وب سایت, خود طراحان و برنامه نویس ها میباشد. بطوریکه و برای اینکه سایت شما دقیقا همان چیزی باشد که شما انتظار آن را دارید, از طراحانی در ابتدا برای طراحی UI استفاده خواهیم نمود که در رزومه کاری خود نمونه کارهایی مانند سایت شما را طراحی نموده باشند تا با مفهوم و کارکرد سایت آشنا باشند تا در زمان و انرژی تا حد بسیار زیادی صرفه جویی نماییم. بنابراین اگر یکبار دیگر و با دقت بالاتری نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید متوجه خواهید شد که هیچ نمونه کاری شبه به نمونه کار دیگر نمیباشد حتی در کوچکترین بخش آن مانند منوی وب سایت.

نمونه کارهای ما در طراحی سایت اختصاصی بسیار زیاد و متنوع میباشد ولی به عنوان نمونه چند وب سایت طراحی سایت اختصاصی موفق را به شما معرفی می نماییم:

و بسیاری از نمونه کارهای دیگر که به شما پیشنهاد میکنیم برای دسترسی به آرشیو تمامی نمونه کارهای اختصاصی بر همین لینک کلیک نمایید.

بنابراین بدون شک ما در شرکت طراحی سایت اطلس وب می توانیم بهترین طراحی سایت اختصاصی را مطابق با نظر شما برایتان طراحی و برنامه نویسی نماییم. جالب است بدانید که 80 درصد مشتریان ما همان افرادی هستند که در شرکت های دیگر قرار بود تا طراحی سایت اختصاصی برایشان انجام شود ولی متاسفانه با تغییر کدهای قالب آماده مانند ووردپرس و به اسم اختصاصی باعث شده اند که این عزیزان هرگز به هدف خود نرسند و حتی از انجام کاری که قرار بود روزی در آن موفق شوند منصرف گردند.

هم اکنون می توانید با شماره های تماس در بالای وب سایت و یا صفحه پیش فاکتور اقدامات اولیه خود را انجام دهید و شرایط برگزاری مشاوره ای صادقانه را فراهم نمایید. منتظر شما هستیم ...

جستجوی پیشرفته نمونه کارها صدور پیش فاکتور
نمونه کارهای مرتبط با گروه اختصاصی نمونه کارهای زیر را می توانید در گروه اختصاصی مشاهده نمایید.