پیشنهاد ویژه: به راحتی صاحب وب سایتی مشابه دیجیکالا شوید. (جزئیات بیشتر )

پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

نظر اطلس وبدرباره وب سایت مجله ماشین

جناب آقای صادقی به حق توانستند ما را در انجام این پروژه سنگین یاری نماید. از همکاری های ویژه ایشان کمال تشکر را داریم. این پروژه حتما در فازهای بعدی هم ادامه خواهد داشت

نظر آقای صادقیبنیان گذار وب سایت مجله ماشین

مدت های زیادی بود که به دنبال شرکت های طراحی سایت برای پیاده سازی ایده طراحی سایت خودم بودم تا اینکه با شرکت اطلس وب آشنا شدم. این شرکت واقعا توانست تمامی ایده های طراحی سایت من رو پیاده سازی نماید. از اعضای این تیم تشکر ویژه دارم

توضیحاتی در رابطه با وب سایت مجله ماشین

در این وب سایت که تنها علاقه مندان به این حوزه میتوانند آن را مدیریت نمایند اطلاعات جامعی در زمینه خودروهای ایرانی و خارجی ارائه شده است. جناب آقای صادقی با تیم تخصصی و حرفه ای خود میخواهند تا دوستداران و علاقه مندان خودروهای ایرانی و خارجی را شگفت زده نمایند.
یکی از مزایای این وب سایت خودرو گرافیک منحصر به فرد آن میباشد که میتواند نسبت به سایر وب سایت های خودرو آن را متفاوت نماید.
به زودی خبرهای خوبی در مورد این وب سایت خواهید شنید

تکنولوژی های استفاده شده

  • CSS3
  • HTML5
  • jQuery
  • فارسی

از طراحی سایت بیشتر بدانید

  • Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

  • Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

  • jQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

  • ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.