پیشنهاد ویژه: به راحتی صاحب وب سایتی مشابه دیجیکالا شوید. (جزئیات بیشتر )

پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

نظر اطلس وبدرباره وب سایت اخبار بازی و کنسول ها

یکی از بزرگترین و پیچیده ترین پروژه های برنامه نویسی در اطلس وب در حال پایان میباشد. از جناب آقای نطری که با مجموعه اطلس وب کمال همکاری را داشتند, تشکر مینماییم

نظر مدیریت سایت گیمبنیان گذار وب سایت اخبار بازی و کنسول ها

همیشه دلم می خواست علاقه خود را به دنیای کامپیوتر چه سخت افزار چه نرم افزار به طریق مفیدی نشان دهم و راهی بهتر از داشتن یک سایت در این فضای مجازی نیافتم و در این مسیر استفاده از تجربیات و اطلاعات ارزشمند یک شرکت طراحی وبسایت مطمئن ترین پشتیبان می باشد . از شرکت طراحی وب سایت اطلس وب کمال تشکر را دارم

توضیحاتی در رابطه با وب سایت اخبار بازی و کنسول ها

این وب سایت با اطلاعات داخلش میتواند بسیاری از بازی خورها در این زمینه را راضی نگه دارد. طراحی گرافیکی منحصر به فرد این وب سایت و نحوه نمایش اطلاعات داخل آن میتواند این وب سایت در زمینه اخبار بازی و کنسول ها را نسبت به رقبایش متفاوت و متمایز نماید.
در این وب سایت میتوانید از بسیاری از کلک ها و ترفندهای به روز شده بازی ها اطلاع داشته باشید. همچنین افرادی را برای بازی های آنلاین پیدا نمایید و لحظات خوبی را با آنها به اشتراک بگذارید. همچنین اطلاعات جامعی در زمینه کنسول های بازی و نحوه نگه داری آنها حتی خرید آنها به دست آورید.
میتوانید در این وب سایت بازی و اخبار آنها به اطلاعات کپی خور نمودن کنسول ها دسترسی داشته باشید.
این سایت در حال حاضر بازدید کنندگان بسیار زیادی را دارد و مدیر این وب سایت سرمایه گذاری بسیار زیادی بر روی آن نموده است.
گالری تصویر در این وب سایت میتواند بخش هیجان انگیز این وب سایت باشد. چراکه در این بخش میتوانید به بسیاری از تصاویر پس زمینه بازی ها دسترسی پیدا نمایید و آنها را دانلود نموده و در تصاویر پس زمینه کامپیوتر خود استفاده نمایید.
بخش دانلودها و فایل هایی که برای شما در نظر گرفته شده است را از دست ندهید.
در همین جا از علاقه مندانی که دوست دارند وب سایتی در زمینه بازی و موارد مربوط به آن را داشته باشند به اطلاعشان میرسانیم که میتوانید جهت انجام مشاوره با شرکت طراحی وب سایت اطلس وب تماس حاصل نمایند.

تکنولوژی های استفاده شده

 • Ajax
 • CSS3
 • HTML5
 • jQuery
 • MYSQL
 • PHP
 • فارسی

از طراحی سایت بیشتر بدانید

 • Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

 • Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

 • jQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

 • ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.