پیشنهاد ویژه: داشتن وب سایت فروشگاهی، کاملا اختصاصی تنها با 100 هزار تومان. (جزئیات بیشتر )

واژگان کلیدی وب

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت صرافی

 • باید وب سایت را بروز نگه داشت. بسیاری از بازدید کنندگان برای دیدن جدیدترین قیمتها وارد سایت شما میشوند. طراحی این صفحه از وب سایت را میتوانید به فال نیک گرفته و یکی از برگ های برنده شدن وب سایت شما باشد. بسیاری از آنها به دنبال نوسان کم یا زیاد ارز و سکه و طلا در ایران هستند و از وجود چنین صفحه در وب سایت صرافی شما بسیار راضی و خشنود خواهند شد.
 • امکان خرید و فروش در سایت میتواند باعث افزایش بازدید کنندگان گردد. میتوانید با این سرویس مرجع تعیین کننده قیمت خرید و فروش ارز در ایران باشید. وجود این سرویس و صفحه در نهایت باعث نخواهد شد وب سایت شما به عنوان یک وب سایت فروشگاهی قلمداد گردد. میتوانید با ارائه این صفحه از وب سایت کاربران را در نهایت بیشتر در وب سایت نگه دارید و درآمد بالایی هم از آن داشته باشید.
 • در سایت کاربران بلافاصله باید توسط این سیستم اتوماتیک یک ارز را به ارز دیگر تبدیل نمایند. با نبودن این سرویس مطمئنا کاربرانتان به سایت های دیگر خواهند رفت. با طراحی این بخش از وب سایت کاربرانتان در وب سایت شما بیشتر خواهند ماند و حتی وب سایت را به دیگر دوستانشان معرفی مینمایند. همیشه در چنین وب سایت هایی وجود سیستم و مکانیزم تبدیل ارز به عنوان یک رکن اساسی میتواند وجود داشته باشد.
 • گرفتن عضو و کاربر جدید شریان اصلی هر وب سایتی میباشد. با ثبت نام کاربران میتوانید اطلاعات آنها را مانند ایمیل و شماره تلفن همراهشان را داشته باشید تا در هر زمان بتوانید با آنها ارتباط برقرار نمایید. در پنل کاربران وب سایت خود میتوانید سرویس های مختلفی را در نظر بگیرید تا در نهایت ما برای شما همه آنها را طراحی و پیاده سازی نماییم. البته زمانی که کاربر بخواهد پرداخت آنلاین داشته باشد حتما باید در وب سایت عملیات ثبت نام را انجام دهد.
 • داشتن اطلاعات و اخبار در زمینه ارز و نوسانات آن در هر روز میتواند کاربران را روزانه به سمت وب سایت شما جذب نماید. با وجود این صفحه از وب سایت آنها حتی به وب سایت های خبری احتیاج نخواهند داشت و شما تعیین کننده اخبار ارز در ایران خواهید بود. با طراحی و پیاده سازی این صفحه میتوانید وب سایت صرافی خود را به عنوان مرجع ارز و سکه در ایران نمایید. بسیاری از کاربران منتظر این صفحه وب سایت هستند.
 • وجود این بخش از صفحه وب سایت در نهایت میتواند وب سایت صرافی شما را به یک وب سایت فروشگاهی هم مبدل سازد. چراکه در این بخش از صفحه وب سایت میتوانید با ارائه کلکسیونی از سکه های قدیمی و دورانهای گذشته چه ایرانی و چه خارجی وب سایت صرافی خود را بهتر و با کیفیت تر نمایید. بسیاری از کاربران وب سایت مطمئنا استقبال خوبی از این صفحه از وب سایت خواهند داشت و مدت زمان بیشتری در سایت خواهند بود.
 • اجازه دهید افراد تحلیل های خود را در وب سایت شما قرار دهند و با طراحی این صفحه از وب سایت بازدید کنندگان سایت را افزایش دهید. خود شما میتوانید نظارت کنید و حتی تحلیل های جامع در وب سایت قرار دهید.دادن نظر و یا پاسخ دادن به نظرهای افراد دیگر میتواند در نهایت کاربر وب سایت را بیشتر درگیر نماییم و وقت خود را بیشتر در وب سایت بگذراند. به فکر افزایش بازدید کنندگان وب سایت صرافی خود باشید.
 • هر روزه میتوانید پیام مهمی را به اعضای وب سایت و کاربران آنلاین بدهید. آنها منتظر هستند تا شما برنامه کاری و رهنمودها را در وب سایت اعلام نمایید. برای چک کردن این پیام ها, روزانه به دفعات به وب سایت شما خواهند آمد. میتوانید با طراحی و سفارش این بخش از وب سایت بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش دهید تا در نهایت در گوگل رتبه و جایگاه بالایی را برای وب سایت صرافی خود داشته باشید.
 • وجود ارز به معنای واحد پولی کشورهای مختلف. بنابراین باید این سرویس را مخصوصا در صفحه اصلی وب سایت صرافی خود قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی زمان و تاریخ کشورهای مختلف را مشاهده نمایند. وجود این سرویس معمولا در صفحه اصلی وب سایت ارائه میگردد تا کاربران دسترسی سریعتر و راحتتری به آن بخش مربوطه داشته باشند. بسیاری از کاربران وب سایت صرافی شما منتظر ارائه این سرویس هستند.
 • مطمئنا دسترسی به اطلاعات گذشته و حتی مقایسه آن برای بسیاری از افراد آنلاین وب سایت یک نیاز محسوب میگردد. این اجازه را به آنها بدهید تا خودشان به خوبی بازار را تجزیه و تحلیل نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند رتبه شما را در گوگل حتی افزایش دهید. به دلیل اینکه کاربران برای رصد دائمی قیمت ها روزانه شاید صدها بار به وب سایت صرافی شما سر میزنند. وجود این صفحه از وب سایت را دست کم نگیرید.
 • همیشه در کارهای صرافی و مبادله های بانکی و بین بانکی فرم های مختلفی وجود دارد که در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم همه آنها یا بخشی از این فرم ها را برای دانلود در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهیم. آنها میتوانند از بخش دانلود که برای شما طراحی و پیاده سازی خواهیم نمود اقدام به دانلود و یا حتی پر نمودن آن فرم به صورت آنلاین در وب سایت صرافی شما گردند. طراحی این بخش را از دست ندهید.
 • مطمئنا در صرافی خود که به صورت فیزیکی برای مشتریان قابل دسترس هم میباشند مقررات و ظوابطی را تعریف نموده اید. مخصوصا زمانی که بخواهید پولی را از حسابی به حساب دیگر جابجا نمایید تا آن را تبدیل کنید. بنابراین تمامی این قوانین را میتوانید در وب سایت صرافی خود بیاورید. در طراحی این صفحه از وب سایت طرح ها و برنامه های بسیار ویژه ای را برای شما در نظر گرفته ایم.
 • میتوانید وب سایت خود را برای همکارانی که خودشان وب سایت ندارند طراحی و پیاده سازی نمایید. در پنل همکاران میتوانید سرویس های متعددی مانند خرید و فروش ارز و یا پنل اس ام اس هم در نظر بگیرید تا صرافی شما به عنوان مرجع صرافی در ایران بتوانند چنین سرویس هایی را در اختیار همکاران صراف خود قرار دهید. بسیاری از همکاران شما وب سایت ندارند و شما میتوانید این صفحه از وب سایت را برای آنها در نظر بگیرید.
 • این صفحه از وب سایت میتواند هیجان انگیزتر از بخش های دیگر باشد. چرا که شما میتوانید با جمع آوری مطالب ارز و سکه از جراید های مختلف و ارائه آن در این صفحه از وب سایت کاربران را هر روزه و هر ساعت به وب سایت صرافی خود بکشانید. آنها دیگر لزومی ندارند تا روزنامه های مختلف را هر روزه گرفته و آنها را مطالعه نمایند. طراحی این صفحه از وب سایت میتواند باعث بهبود رتبه سایت در گوگل گردد.