پیشنهاد ویژه: به راحتی صاحب وب سایتی مشابه دیجیکالا شوید. (جزئیات بیشتر )

پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

واژگان کلیدی وب

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت دانلود

 • مطمئنا وب سایت شما به لحاظ تعداد فایلها و آرشیو آنها کامل نخواهد شد. بنابراین از تجربه کاربران آنلاین خود استفاده نمایید و از آنها نظر و ایده بخواهید که چه فایلهایی را بیشتر برای دانلود دوست دارند. طراحی این صفحه میتواند باعث بالا رفتن رتبه   وب سایت شما در گوگل شود.
 • لیست منتخب فایلها و نمایش آن در سطوح مختلف وب سایت کاربران دیگر را به شوق خواهد آورد تا آن را دانلود نموده و حتی به دوستان خود هم معرفی نمایند. سفارش  و طراحی این صفحه از وب سایت که باعث میشود کاربران در وب سایت برای ساعتها درگیر شوند را از دست ندهید.
 • همیشه بحث بر سر خوب یا بد بودن فایل دانلودی وجود داشته است. کاربران آنلاین وب سایتها دوست دارند اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. اجازه ندهید برای این کار به سراغ شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک بروند.
 • همیشه امتیاز دادن به فایل یا یک نوشته میتواند برای کاربران جالب باشد. شرکت در نظرسنجی مخصوصا به صورت آنلاین در جلب و نگه داشتن کاربر به صورت طولانی در وب سایت بسیار مفید میباشد. برای طراحی این صفحه در وب سایت دانلود شما برنامه های خاصی را در نظر گرفته ایم.
 • به دنبال کسب درآمد از وب سایت باشید. در صورت داشتن کاربران آنلاین بسیار زیاد میتوانید ارائه سرویس های وب سایت مانند دانلود فایل را منوط به واریز آبونماه یا حق اشتراک نمایید. با طراحی این صفحه که میتواند حال و هوای فروشگاهی را به ول سایت دانلود شما بدهد فرصت کسب درآمد را از خودتان نگیرید.
 • طراحی و پیاده این صفحه هم در وب سایت دانلود شما در نهایت میتواند باعث کسب درآمد برای شما گردد. بسیاری از وب سایت های نوظهور و حتی آنهایی که قدیمی تر هستند تمایل دارند تا لینک و تبلیغات خود را در این بخش از صفحه وب سایت دانلود شما قرار دهند. طراحی این صفحه وب سایت را برای جلب و نگهداری کاربران به مدت طولانی در وب سایت از دست ندهید.
 • نمایش این بخش از صفحه وب چه در صفحه اصلی وب سایت و یا حتی در صفحات جانبی میتواند باعث جذب و جلب بازدید کنندگان بیشتر در وب سایت گردد. آنها از سر کنجکاوی میخواهند بدانند که آخرین نرم افزارهای ارسال شده چه چیزهایی هستند. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های بسیار خوبی را در نظر گرفته ایم.
 • مطمئنا از زمان دانلود نمودن نرم افزار از وب سایت شما تا نصب آن در ابتدا احتیاج به نرم افزارهایی مانند Winrar و غیره میتواند باشد. میتوانید با سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت این سرویس و آگاهی را به کاربران آنلاین وب سایت دانلود خود بدهید و آنها را راضی و خشنود گردانید. طراحی این بخش از صفحه وب باید به راحتی برای کاربران قابل رویت بوده تا بتوانند به راحتی نرم افزارهای مورد تظر خود را پیدا نمایند.
 • طراحی و نمایش این بخش از صفحه وب میتواند باعث ماندگار نمودن کاربران در وب سایت دانلود شما گردد. آنها هر روزه و شاید هر ساعت برای دیدن نرم افزارهایی که بیشتر توسط کاربران آنلاین وب سایت در حال دانلود شدن هستند به وب سایت شما سر بزنند. طراحی این صفحه وب را از دست ندهید.
 • با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید دوستان و همکاران خود را در وب سایت معرفی نمایید. البته با این کار آنها هم لینک وب سایت شما را در وب سایت خودشان قرار میدهند و با این کار میتوانید سیستم تبادل لینک در جهت افزایش رتبه وب سایت در گوگل را طراحی و پیاده سازی نمایید. طراحی این سیستم بسیار مهم و حساس میباشد چراکه ممکن است برای گوگل نتیجه معکوس داشته باشد.
 • این تکنیک به صورت کلی باعث بالا رفتن رتبه وب سایت در گوگل شده و به عنوان Backlink برای وب سایت های دیگر به حساب می آید. امروزه بسیاری از وب سایت های نوپا به دنبال چنین وب سایت هایی هستند تا لینک خود را در آنها به صورت متنی قرار دهند. طراحی این صفحه وب سایت را برای کسب درآمد بیشتر از وب سایت خودتان از دست ندهید.
 • این صفحه از وب سایت میتواند حکم آرشیو را برای شما داشته باشد. البته مطالب این بخش از صفحه وب میتواند به صورت اتوماتیک هر 24 ساعت یکبار بروز رسانی گردد. برای طراحی این بخش از صفحه وب از برنامه نویسی پیشرفته ای استفاده خواهیم نمود. همین بخش میتواند عاملی برای نگه داشتن کاربر در وب سایت دانلود شما باشد. طراحی این بخش از صفحه وب را از دست ندهید.