پیشنهاد ویژه: داشتن وب سایت فروشگاهی، کاملا اختصاصی تنها با 100 هزار تومان. (جزئیات بیشتر )

واژگان کلیدی وب

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت خودرو

 • ارائه لیست کامل خودروهای موجود در بازار ایران مطمئنا بازدید کنندگان زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. به دلیل کلمات زیادی که در این قسمت وجود دارد وب سایت شما در گوگل رتبه بسیاری بالایی پیدا خواهد نمود. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های خوبی داریم.
 • کاربرانتان تمایل دارند تا بدانند شما در نمایشگاه خود چه خودروهایی برای فروش دارید یا در آینده قرار است چه خودروهایی به لیست شما اضافه گردد تا شاید بتوان آن را به صورت پیش فروش به مشتریان ارائه نمود. طراحی این صفحه وب سایت باید هوشمندانه و کاربر پسند باشد.
 • توضیح و آموزش و معرفی قطعات یدکی مربوط به خودرو همیشه برای بسیاری از کاربران جذاب و خواندنی بوده است. با طراحی این صفحه از وب سایت  مشتریان آنلاینتان را به خود بیشتر وفادار نمایید.
 • مطمئن باشید هم اکنون بسیاری از کاربران جویای ماشین در اینترنت به دنبال مشخصات فنی خودروی خود هستند. با طراحی این صفحه از وب سایت آنها را به سمت وب سایت خود هدایت نمایید. بسیاری از کاربران وب سایت شما هم اکنون منتظر طراحی و پیاده سازی این صفحه وب میباشند.
 • این بخش میتواند منبع درآمدی بسیار خوبی برای شما محسوب شود. امروزه همه اقلام کالا از جمله ماشین هم به صورت آنلاین خرید و فروش میشود. در سطح گسترده تر برای فروشگاهی نمودن وب سایت خود از بخش شماره 6 اقدام بفرمایید. طراحی وب سایت فروشگاهی یکی از تخصص های اصلی شرکت اطلس وب میباشد.
 • طبق آخرین آمار لیست نمایندگیهای یک برند یا شرکت خودروساز در اینترنت بسیار زیاد جستجو میشود. از این سرویس استفاده نموده و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. طراحی این صفحه وب سایت میتواند ساده و در عین حال برای کاربران وب سایت قابل دسترس و رویت باشد.
 • در هر کسب و کاری مشتریان و افراد آنلاین وب سایت ها دوست دارند که با صاحب و مسئولان وب سایت ارتباط متقابل داشته باشد. این ارتباط با طراحی سیستم چت آنلاین میتواند آغاز شده تا پیاده سازی یک فرم تماس با ما. این فرصت را از دست ندهید.
 • اخبار فناوری های جدید در عرصه خودرو بسیاری از  استفاده کنندگان و علاقه مندان را متحیر مینماید. از این سیل بازدید کننده و خواننده برای افزایش ترافیک وب سایت خود استفاده نمایید. طراحی صفحه وب سایت میتواند همانند وب سایت های خبری و در قالب ارائه اخبار طراحی گردد.
 • بدون شک در هر خودرو فناوری های جدیدی وجود دارد که شاید توضیح دادن آن در چند برگه میسر نباشد. بنابراین با سفارش این سیستم و طراحی و پیاده سازی آن  همراه با تصاویر آنها را به مشتریان آنلاین خود معرفی نمایید.
 • لیست منتخب خودروها و کلیک کاربران بر روی این لیست میتواند  کاربر را در مدت زمان بیشتری در وب سایت نگه دارد. نمایش این لیست میتواند بر اساس قیمت خودرو, رای کاربران, جدید تا قدیمی بودن خودرو و بسیاری از آیتم های دیگر طراحی گردد. برای طراحی این صفحه وب گرافیک ها ی مربوطه به آن را در نظر گرفته ایم.
 • همیشه کاربران به وب سایت هایی اعتماد خواهند نمود که بتوانند مستقیم چه به صورت تلفنی و چه به صورت مجازی با آنها ارتباط برقرار نمایند. ما بهترین سیستم چت آنلاین را برای شما طراحی خواهیم نمود تا کاربران در هر لحظه با شما ارتباط برقرار نمایند.
 • نوسان شدید مخصوصا در بازار خودروی خارجی مشتاقان زیادی را هر روزه به جستجو و دیدن آنلاین قیمتهای خودرو سوق میدهد. شما هم از این فرصت استفاده نموده و بهترین و درست ترین قیمتها را در وب سایت خود طراحی و به آنها نمایش دهید.
 • طراحی و نمایش این صفحه از وب سایت میتواند برای کاربران وب سایت مخصوصا جوانان بسیار هیجان انگیز باشد. آنها میتوانند از جدیدترین و بروزترین تجهیزات جانبی خودروها به همراه تصاویر را مشاهده نمایند و حتی آنها را به دوستان دیگر خود معرفی نمایند. طراحی این صفحه وب را از دست ندهید.
 • سرویس ها و خدماتی که شرکت های خودرو ساز برای مشتریان خود در نظر میگیرند را میتوانید در این صفحه معرفی نمایید. برای طراحی این صفحه از وب سایت طرح ها و برنامه های ویژه ای را در نظر گرفته ایم. خدمات و سرویس ها را میتوانید به صورت آنلاین به آنها معرفی نمایید.
 • بسیاری از مشتریان ما که معمولا در حوزه اتومبیل و خرید و فروش آن فعال هستند تمایل دارند تا افتخارات و گواهی نامه های اخذ شده از سازمان های دیگر را به کاربران آنلاین وب سایت خود نشان دهند. طراحی این صفحه از وب سایت باید گرافیکی بوده و در قالب تصاویر گواهینامه ها را به آنها نمایش دهیم.