پیشنهاد ویژه: آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته در 100 ساعت. (جزئیات بیشتر )

برای مشاوره و تعیین سطح با شماره 09194885906 تماس حاصل فرمایید.

نمونه کارهای ما افتخار ماست، شما هم میتوانید این نمونه کارها را داشته باشید

بیشتر بدانم دوره های آموزش طراحی سایت

 • HTML5 / CSS3

 • Static Design

 • Javascript / jQuery

 • Responsive

 • PHP [Beginner]

 • PHP [Intermediate]

 • PHP [Advanced]

 • SEO

 • HTML5/CSS3

  اصول مقدماتی طراحی سایت

  آموزش زبان HTML و CSS یکی از مهمترین و اصولی ترین مراحل ورود هنرجو به دنیای طراحی سایت میباشد. اگر آموزش این دوره به خوبی انجام شود و مطالب آموزش طراحی سایت به خوبی به شما منتقل شود میتوانید یکی از بهترین و بزرگترین طراحان وب سایت باشید و اگر این آموزش به شایستگی اتفاق نیافتد متاسفانه عواقب حتی جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

  در این دوره آموزشی که دقیقا منطبق با بروز ترین متدهای آموزش طراحی سایت در دنیا تدوین و طراحی شده است و همچنین در خود شرکت طراحی سایت اطلس وب هم بر طبق همین اصول تمامی پروژه های طراحی سایت پیاده سازی میشود, قصد داریم تا شما را با زبان HTML5 و همچنین CSS3 آشنا نماییم تا درک درستی از طراحی سایت داشته باشید و به راحتی اقدام به نوشتن کدهای مورد نظر نمایید.

  تمام وب سایت ها در دنیا بدون استثنا از این دو زبان در وحله اول شکل گرفته اند که تسلط نداشتن خوب طراح سایت به این دو زبان بسیار شیرین و راحت در نهایت منجر به طراحی بد و ضعیف وب سایت ها خواهد شد. شما میتوانید نمونه کارهای اطلس وب را به عنوان ملاک تصمیم گیری خود برای شرکت در این دوره های آموزشی طراحی سایت قرار داده تا متوجه شوید که چقدر طراحان سایت در این شرکت به این دو زبان مسلط میباشند.

  برخی از مزایای شرکت در دوره آموزشی HTML/CSS شرکت طراحی سایت اطلس وب به شرح زیر میباشد:

  • آموزش طراحی سایت همراه با انجام پروژه واقعی در کلاس توسط استاد مربوطه
  • بیان نمودن تک به تک تگهای HTML و دستورات CSS به طوریکه تمامی آنها در حال حاضر در دنیای طراحی سایت در حال استفاده شدن میباشد
  • معرفی منابع آموزشی بسیار مفید در اینترنت و همچنین ارائه کتابهای آموزشی در کلاس برای تقویت آموزش طراحی سایت
  • استفاده از تجربه استاد کلاس برای پروژه هایی که در شرکت طراحی سایت اطلس وب و بخش نمونه کارهای مورد استفاده قرار گرفته است

  امیدواریم توانسته باشیم به شما این مفهوم را رسانده باشیم که دوره های آموزشی طراحی سایت در شرکت طراحی سایت اطلس وب کاملا منطبق با استاندارد های روز طراحی سایت در دنیا هماهنگ شده است و شما هم میتوانید مانند بسیاری از طراحانی که روزی خودشان به عنوان هنرجو در کلاس های طراحی سایت این شرکت نشسته بودند هم کار طراحی سایت خود را پیگیری نمایید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موجود در سایت و مستقیما با مدیریت شرکت تماس حاصل نمایید. منتظر حضور شما در این کلاس ها میباشیم.

 • Static Web Design

  طراحی استاتیک منطبق بر استانداردهای SEO

  هنرجویان دوره های آموزش طراحی سایت باید بدانند که اطلاعات موجود در دوره اول تنها برای کسب درآمد و حتی طراحی سایت برای خودتان کافی نمی باشد ولی لازم است. در این دوره کاملا کاربردی با ابزارهایی برای طراحی سایت آشنا خواهید شد که بتوانید از دانش و اطلاعات HTML و CSS خود در دوره اول استفاده نموده و با یادگیری ابزارها و مطالب اموزشی بیشتر بتوانید پروژه های واقعی تر و کاربرپسند تر را طراحی و پیاده سازی نمایید.

  در نهایت در پایان این دوره یک سایت واقعی کاملا استاتیک و کاملا Table Less سر کلاس طراحی خواهد شد و خود شما هم در پایان این کلاس باید این قابلیت را داشته باشید تا بتوانید پروژه ای را طراحی نموده و به استاد کلاس نیز تحویل دهید تا استاد بتواند اشکالات شما را متوجه شده و شما را به خوبی راهنمایی نماید.

  اما این را هم بدانید که در این کلاس این تمام ماجرا نخواهد بود چرا که اگر در طراحی همین وب سایتی که در همین ترم اجرا خواهد شد اصول و مبانی بهینه سازی سایت و سئو سایت اعمال نگردد این وب سایت عملا بدون استفاده خواهد بود. شما برای اطمینان یافتن از این موضوع میتوانید سئو همین وب سایت خودمان یعنی شرکت طراحی سایت اطلس وب را ملاک خود قرار دهید. در حال حاضر این شرکت در کلمات طراحی سایت و طراحی وب در رتبه اول گوگل قرار دارد و این میتواند برای شما اطمینان خاطر بسیار بزرگی باشد که در چه شرکتی و توسط چه اساتیدی قرار است آموزش طراحی سایت را بگذرانید.

  • مزایای آموزش طراحی سایت این دوره بسیار کاربردی و سودآور در نهایت برای شما این گونه خواهد بود:
  • استفاده از دانش HTML و CSS در جهت طراحی پروژه ای که در نهایت مشتری میتواند از آن استفاده نماید
  • آشنایی با اصول اولیه طراحی سایت به طوریکه اصول سئو سایت نیز در آن به خوبی رعایت شده باشد
  • استفاده از تجربه استاد کلاس در پروژه هایی که در شرکت اطلس وب انجام شده است
  • دادن بعضی از پروژه های محدود و سطح پایین به دانشجویان عالی در این دوره برای محک و اعتماد سازی بیشتر

  امیدواریم بتوانیم در این دوره هم بهترین های آموزش طراحی سایت را برای شما داشته باشیم. به اعتقاد ما این دوره میتواند شروع کسب در آمد در حوزه طراحی سایت برای شما باشد. اگر سوالی دارید میتوانید مستقیما برای گرفت مشاوره کاملتر با استاد ببریان مدیر شرکت طراحی سایت اطلس وب تماس حاصل نمایید.

 • Javascript/jQuery

  جاوااسکریپت و جی کوئری

  اگر امروزه وب سایت های موفق را میبینید و دائما آنها را تحسین میکنید حتما این را هم باید بدانید که مجموعه ای از عوامل دست به دست هم داده اند تا وب سایت مورد نظر از نگاه شما و بازدید کنندگان دیگرش خوب و باکیفیت به نظر میرسد.

  جزء دیگری که باید در طراحی سایت به خوبی و ماهرانه و حتی بدون اشکال پیاده سازی گردد زبان Javascript و jQuery میباشد. وظیفه اصلی این دو دادن افکت های لازم و ... به طراحی های انجام شده در دو ترم گذشته میباشد. آموزش جاوا اسکریپت و جی کوئری این قدرت را به شما خواهد داد که بتوانید وب سایت هایی طراحی نمایید که با کاربران خودش تعامل داشته باشد و در مقابل عملی یک عکس العمل را دریافت نماید.

  آموزش این دوره بسیار حساس میباشد که شما میتوانید ادعا نمایید که به جمع برنامه نویس های وب سایت پیوسته اید. اگر بخواهم مثالی از زبان Javascript و jQuery بزنم میتوانیم بگوییم که اگر امروزه در سایتی ثبت نام مینمایید و در مقابل اطلاعات درست و غلط وارد شده شما, وب سایت دائما به شما پیغام هایی را میدهد در نهایت این دو زبان خواهند بود که میتواند به خوبی این کارها را برای شما انجام دهند.

  درست آموزش دیدن این دو زبان میتواند سطح درآمدی شما را بالاتر ببرد و نسبت به دیگر طراحان سایت نیز برتری پیدا نمایید. در شرکت طراحی سایت اطلس وب ما بیشتر میتوانیم به هنرجویانی در زمینه استخدام در شرکت بیشتر فکر نماییم که این دوره را بالاترین قابلیت و شایستگی گذرانده باشند. بعد از این ترم هنرجویان شایسته مستقیما با خود مدیر شرکت جناب آقای داریوش ببریان مصاحبه خواهند شد. البته دوستانی که به هر علت این دوره را به خوبی نگذرانند فرصت را از دست نداده اند ولی باید بیشتر تلاش نمایند.

  از مزایای شرکت در این دوره بسیار حساس و سرنوشت ساز میتواند موارد زیر باشد:

  • آشنایی کامل با اصول اولیه برنامه نویسی سمت کاربر یا همان client-side
  • استفاده از تجربه های بسیار خوب شما از استاد کلاس برای انجام پروژه های متعددی که در شرکت طراحی و پیاده سازی نموده است
  • بهتر و زیباتر نمودن پروژه ای که در دو ترم گذشته طراحی شده است که در نهایت آنها را بتوانیم در دوره های آموزشی آینده تکمیل تر نماییم
  • رعایت اصول بیشتر و باید ها و نباید هایی که برای انجام درست SEO سایت باید در برنامه نویس های خود رعایت نماییم

  با گذراندن این دوره آموزشی مهم و سرنوشت ساز, یک قدم به هدفهای خود برای شرکت در این دوره های آموزشی نزدیکتر شده اید و در نهایت میتوانید توانایی های خوب و البته منحصر به فردی برای طراحی سایت های استاتیک داشته باشید.

  منتظر حضور شما در این دوره و البته دوره های دیگر طراحی سایت در شرکت اطلس وب هستیم. چنانچه سوالی باشد میتوانید مستقیما با مدیریت شرکت جناب آقای داریوش ببریان تماس حاصل نمایید.

 • Responsive Designe / Bootstrap

  طراحی برای موبایل و تبلت

  طراحی سایت و حتی آمورش های طراحی سایت نسبت به گذشته دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. اگر امروزه وب سایت هایی که طراحی میشود برای نسخه های موبایل و تبلت در تمامی ابعاد و اندازه ها نباشد طبیعتا قشر بسیار زیادی از مخاطبان وب سایت از دست خواهند رفت.

  خوشحالیم که بیشتر پروژه هایی که در شرکت طراحی سایت اطلس وب پیاده سازی شده اند و یا در حال پیاده سازی میباشند دارای این قابلیت یعنی طراحی واکنش گرا و یا همان Responsive میباشند. بنابراین در انتقال این تجربه و دانش چه در زمینه طراحی سایت های واکنش گرا و چه در زمینه ها و دوره های دیگر آموزش طراحی سایت هیچ مشکل و محدودیتی را نداریم.

  البته لازم به ذکر است که اگر خود وب سایت شرکت اطلس وب امروزه در مهمترین و کلیدی ترین کلمات مانند کلمه طراحی سایت و یا طراحی وب در رتبه اول گوگل قرار دارد, یکی از عوامل آن میتواند اجرای بدون نقص طراحی سایت این شرکت برای نسخه های موبایل و تبلت میباشد. من توصیه مینمایم که خود وب سایت شرکت اطلس وب که قرار است در آن آموزش طراحی سایت را ببینید, در موبایل و تبلیت در تمامی اندازه ها و ابعاد مورد آزمایش و بررسی قرار دهید تا این نکته را بهتر متوجه شوید.

  البته امروز در بازار کار استفاده از فریم وورک های آماده مانند Bootstrap هم جایگاه خاص خودش را دارد که سرفصل های آموزشی خوبی را برای آموزش این بحث هم برای شما فراهم آورده ایم. در نهایت باید امروزه تمامی طراحان وب سایت چه استاتیک و چه داینامیک دانش و توان طراحی سایت برای موبایل و تبلت یا همان Responsive را داشته باشند تا بتوانند منبع درآمدی خوبی را برای خودشان داشته باشند.

  خود شرکت اطلس وب برای طراحی Responsive وب سایت ها مبلغ 1 میلیون تومان را دریافت مینماید که این مبلغ در پروژه های بزرگتر نیز میتواند تا 3 میلیون تومان و یا حتی بیشتر نیز افزایش نماید. میتوانید به تمامی مبالغ و تعرفه های طراحی سایت شرکت اطلس وب از صفحه پیش فاکتور دسترسی پیدا نمایید.

  از مزایای دانستن تکنیک ها و تاکتیک های طراحی سایت های واکنش گرا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کسب درآمد بیشتر از حرفه و شغل طراحی سایت
  • انجام بهتر و مطمئن تر سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت
  • فراهم شدن کسب تجربه از استاد کلاس برای انجام پروژه هایی که در شرکت اطلس وب انجام داده اند.
  • رعایت و جلب نقطه نظرهای بیشتر بازدید کنندگان وب سایت و در نهایت موفق شدن وب سایت

  بعد از پایان این دوره حتی برخی از هنرجویان شرکت کننده در دوره های آموزش طراحی سایت اطلس وب به صورت انفرادی برخی از پروژه های کوچک و بزرگ موجود در شرکت اطلس وب را Responsive خواهند نمود. حتی به دانشجویان ممتاز نیز اجازه حضور در شرکت داده خواهد شد تا در نهایت بتوانند به عنوان کارآموز تکنیک های بیشتری را فرا بگیرند.

  امیدواریم شما را هرچه زودتر در دوره های آموزش طراحی سایت شرکت اطلس وب ملاقات نماییم. چنانچه سوالی بیشتر باشد میتوانید با خود مدیریت شرکت آقای داریوش ببریان تماس حاصل نمایید.

 • Dynamic Website With PHP & MYSQL | Beginner

  برنامه نویسی با PHP بصورت مقدماتی

  به شما تبریک می گوییم. تا به اینجا و بعد از گذراندن 4 دوره کاربردی و آموزشی طراحی سایت در محور طراحی سایت های استاتیک, حالا شما قرار است وارد دنیای پیچیده و مرموز طراحی سایت های داینامیک شوید. مطمئنا اگر این سنگ بنا به خوبی گذاشته شود شما موفقترین طراح خواهید شد و اگر این آموزش به خوبی منتقل نشود شاید برای همیشه شغل و حرفه طراحی سایت را رها خواهید نمود و فقط خاطره و دوست داشتن طراحی سایت با شما خواهد ماند.

  در حال حاضر در شرکت اطلس وب دپارتمان برنامه نویسی بسیار قدرتمندی داریم. این ادعا را میتوانید با مشاهده نمونه کارهای انجام شده در شرکت اطلس وب ملاحظه فرمایید.

  برای سه دوره طراحی سایت داینامیک که با نام های زیر برای شما هنرجویان عزیز قابل دسترس میباشد:

  • Dynamic Website with PHP & MYSQL [ Begginer ]
  • Dynamic Website with PHP & MYSQL [ Intermediate ]
  • Dynamic Website with PHP & MYSQL & PDO [ Advanced ]

  به جرات میتوانیم بگوییم که دوره های آموزش طراحی سایت در بخش داینامیک فوق العاده کاربردی و پروژه محوری را برای شما تهیه نموده ایم که هیچ دغدغه ای برای طراحی این سایت ها نخواهید داشت. تا جایی که امکان دارد در هر یک سه دوره آموزش طراحی سایت داینامیک که در بالا اشاره شد, تمام پارامترهای تشکیل دهنده طراحی سایت داینامیک مانند زبان برنامه نویسی PHP و دیتابیس MYSQL و زبان درخواست اطلاعات از دیتابیس به نام SQL و همچنین موارد دیگر را به صورت موازی در جهت انجام پروژه واقعی به شما آموزش خواهیم داد.

  در حال حاضر خود شرکت اطلس وب از همین تکنیک ها برای طراحی پروژه های خودش نیز استفاده مینماید. حتی جالب است بدانیم که در زمان برگزاری این دوره های آموزشی در زمینه طراحی سایت داینامیک, تکنیک های SEO و عواملی که در برنامه نویسی سمت سرور یا همان server-side لازم است که شما بدانید نیز آموزش داده خواهد شد. بی دلیل نیست که امروزه شرکت اطلس وب در مهمترین کلمات جستجو شده پیرامون طراحی سایت در گوگل که خود کلمات طراحی سایت و طراحی وب میباشد در بالاترین رتبه ها در ایران قرار دارد.

  این دوره بیشتر برای افرادی میباشد که میخواهند دوره های برنامه نویسی را آغاز نماید و دوست دارند تا مفاهیم برنامه نویسی داینامیک را به خوبی یاد گرفته تا پایه های قویتری برای دوره های برنامه نویسی بعدی داشته باشند.

  از مزایای حضور شما در دوره اول PHP & MYSQL موارد زیر میباشد:

  • آشنایی با طراحی دیتابیس و همچنین مفاهیم جداول که به یکدیگر وابستگی دارند
  • استفاده از تجربیات گرانبهای برنامه نویسی اساتید حاضر در شرکت اطلس وب که در حال برنامه نویسی سنگین ترین پروژه های کشوری هستند
  • آشنایی با رمز و رازهای SEO که مستقیما باید با برنامه نویسی سمت سرور پیاده سازی گردد

  یکی از مهمترین مزیت های افرادی که امروزه در حرفه طراحی سایت مشغول هستند, بلد بودن یا نبودن برنامه نویسی server-side میباشد. ما سعی نمودیم هم در همین دوره و هم در 2 دوره بعد که در زمینه طراحی سایت داینامیک آموزش خواهید دید, مهمترین موارد آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم تا در نهایت آماده استفاده از دوره دوم طراحی سایت داینامیک شوید.

  چنانچه احتیاج به مشاوره دارید میتوانید با جناب آقای داریوش ببریان مدیریت شرکت و استاد دوره های فوق تماس حاصل نمایید تا مشاوره بدون نقصی به شما داده شود.

 • Dynamic Website With PHP & MYSQL | Intermediate

  برنامه نویسی با PHP بصورت متوسط

  ورود شما را به دوره دوم از مجموعه دوره های آموزشی طراحی سایت داینامیک خوش آمد میگوییم. شما در دوره اول بسیاری از موارد و مطالب آموزشی در زمینه طراحی سایت داینامیک را فرا گرفته اید و حتی در انتهای دوره استاد عزیز ما پروژه ای داینامیک با قابلیت های فراوان را برای شما طراحی و برنامه نویسی نمود. در این ترم هم همان پروژه و به نوعی ادامه مطالب نیز بیان خواهد شد تا لحظه به لحظه و ساعت به ساعت و جلسه به جلسه این پروژه بزرگتر شود و شما از دنیای طراحی سایت داینامیک مطالب آموزشی بیشتری را بهره برداری نمایید.

  در این دوره در مورد امنیت و موارد مربوط به این مورد مهم مباحث آموزشی بسیار خوبی را برای شما برگزار خواهیم نمود. در مورد تکنیک ها و نکته های برنامه نویسی و ارتباط با بهینه سازی سایت و یا همان SEO بیشتر برای شما خواهیم گفت.

  در پایان این ترم به جرات میتوانیم بگوییم بسیاری از قابلیت هایی که امروزه در طراحی سایت داینامیک در خود شرکت اطلس وب لازم است تا برنامه نویسان مجموعه انجام دهند نیز به دست خواهید آورد.

  مطمئنا خود شرکت در این دوره میتواند بر روی هنرجویانی که از ابتدا در دوره های آموزش طراحی سایت شرکت نموده اند و توانایی طراحی و برنامه نویسی آنها برای شرکت و استاد مربوطه مشخص شده است, به عنوان یک نیروی کار درجه یک مصاحبه شغلی شود تا در نهایت شرایط حضور او در بین افراد در مجموعه حاصل گردد.

  حتما در مورد دوره شماره 3 از مجموعه دوره های آموزش طراحی سایت داینامیک در این دوره صحبت خواهد شد تا آهسته هنرجویان وارد دوره بعدی و نهایی آموزش طراحی سایت داینامیک شوند.

  چنانچه سوالی باشد میتوانید مستقیما با جناب آقای ببریان مدیریت محترم و استاد دوره های مربوطه صحبت نمایید تا از مشاوره های تحصیلی ایشان نیز بهره ببرید.

 • Dynamic Website With PHP & MYSQL & PDO | Advanced

  برنامه نویسی با PHP بصورت پیشرفته

  و اما در نهایت به دوره پایانی از سلسله دوره های آموزشی طراحی سایت داینامیک رسیدید. در این دوره تمرکز اصلی بر روی PDO و ارتباط با دیتابیس خواهد بود و در نهایت پروژه جدیدی نیز در این ترم تعریف خواهد شد و با این سبک نیز برای شما طراحی و برنامه نویسی خواهد شد.

  دوره آموزشی بسیار کاربردی همانند دوره های قبلی که واقعا به عنوان یک برنامه نویس حتی میتوانید در شرکت های طراحی سایت مشغول به کار شوید. البته بهترین ها در خود مجموعه اطلس وب جذب خواهند شد تا بتوانند دوران حرفه ای شغل طراحی سایت خود را آغاز نمایند.

  در این دوره آموزشی موارد و قابلیت هایی که در دوره های قبل به دلیل کمبود زمان گفته نشده است نیز صحبت خواهد شد و کاملا بر مبنای Workshop نیز این دوره را برگزار خواهیم نمود. در نهایت در مجموع 3 دوره آموزش طراحی سایت داینامیک, 2 پروژه سایت داینامیک برای شما طراحی میگردد تا بتوانیم از تمامی زوایا مزایای دانستن طراحی سایت داینامیک را به شما آموزش داده باشیم.

  چنانچه سوالی در مورد برگزاری این دوره آموزشی و یا دوره های دیگر آموزشی دارید میتوانید با شماره های شرکت و جناب آقای داریوش ببریان مدیریت محترم اطلس وب تماس حاصل نمایید.

 • Search Engine Optimization

  بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو

  فکر نمیکنیم که معرفی این دوره و بازاریابی و با اهمیت دانستن آن چندان نیاز باشد. ولی به دلیل اینکه این شرکت به موفقیت های زیادی در این زمینه دست یافته است و ادعا مینماید که استانداردهای SEO که در حال حاضر در خود شرکت مورد استفاده قرار میگیرد در هیچ کجای ایران نیز پیاده سازی نمیگردد.

  یکی از مهمترین افتخارات شرکت اطلس وب که در نهایت باعث شده است شما هم در دوره های آموزشی آن شرکت کرده اید و یا شرکت خواهید نمود, داشتن رتبه 1 در بین تمامی شرکت های طراحی سایت در کلمات مهم و کلیدی جستجو شده در موتور جستجوی گوگل می باشد. کلماتی مانند طراحی سایت و طراحی وب و کلمات دیگر.

  به یاد داشته باشید که کتاب های نوشته شده و یا مباحث مطرح شده در زمینه SEO در اینترنت 100% درست و کامل نیستند, چرا که بهینه سازی سایت در گوگل و SEO کاملا تجربی میباشد و افرادی در این حرفه موفق هستند که خودشان نمونه کار و رزومه قوی در این زمینه داشته باشند. این نکته را به یاد داشته باشید که اگر گوگل الگوریتم های خود را تغییر میدهد هیچگاه کتابی برای آن منتشر نمیکند تا تمامی طراحان از این نکات آگاهی داشته باشند و به اهداف خودشان برسند.

  در این دوره که توسط شخص جناب آقای داریوش ببریان مدیریت عامل اطلس وب و استاد تمامی دوره های برگزار شده در اطلس وب ارائه خواهد شد, ایشان از ناگفته های SEO با شما صحبت خواهد نمود. از تجربه های خودش در زمینه SEO وب سایت شرکت اطلس وب و وب سایت های دیگر با شما صحبت به میان خواهد آورد.

  حتی شما میتوانید در مورد SEO وب سایت های خود نیز با ایشان در کلاس مشورت نمایید تا بتواند بزرگترین کمک را در بهبود کیفیت سئو سایت شما و بهتر شدن کسب و کار شما در فضای مجازی نیز داشته باشد.

  جناب آقای داریوش ببریان اعتقاد دارد که کار سئو و تجربه در این زمینه یک شبه به دست نمی آید, و میداند که بسیاری از افراد به دنبال یادگیری این رمز و راز هستند و یا حتی پول های کلانی را برای این کار خرج مینمایند. اما در کلاس ایشان تمامی این مطالب را برای شما خواهد شکافت و به شما در این زمینه توضیح خواهد داد.

  لازم به توضیح است که در کارنامه کاری جناب آقای داریوش ببریان سئو سایت شرکت اطلس وب در کلمات بسیار مهم و کلیدی در دنیای طراحی سایت میباشد مانند کلمه طراحی سایت و طراحی وب دیده میشود.

  شما میتوانید هم اکنون برای گرفتن مشاوره برای دوره های آموزشی SEO و یا دیگر دوره های آموزشی طراحی سایت با ایشان به صورت مستقیم صحبت نمایید تا راهنمایی های کاملی برای شما داشته باشند.

  با شماره های شرکت اطلس وب تماس حاصل نمایید.

مشاهده زمان کلاس های آموزشی شرکت اطلس وب

برای مشاهده دوره ها به طور کامل از صفحه نمایش بزرگتر استفاده نمایید.